Doctor Who (Pán času)
94/100 - 458×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Vrátil se Steven Moffat jako scénárista vánočního speciálu pro rok 2024?

Vrátil se Steven Moffat jako scénárista vánočního speciálu pro rok 2024?

Více než šest let po odvysílání jeho poslední epizody seriálu Doctor Who se zdá, že se bývalý showrunner Steven Moffat možná vrátil, aby napsal novou epizodu k Vánočnímu speciálu.

4 1
14.3.2024

Ačkoli tato zpráva zatím nebyla potvrzena, v úterý 12. března se objevila zpráva, že v životopise producentky Alison Sterling bylo napsáno, že pracovala na vánočním speciálu seriálu pro rok 2024. Pod tím bylo poznamenáno, že režisérem epizody je Alex Pillai a scénáristou Steven Moffat. Poznámky týkající se scénáristy a režiséra epizody byly z internetu už odstraněny.

Foto: BBC One

Jedním z faktorů, který může zpochybnit myšlenku, že Moffat je autorem speciálu, je to, že Russell T. Davies již dříve uvedl, že jej v roce 2022 psal on sám. V předchozím vydání časopisu Doctor Who Magazine Davies uvedl:

Poprvé v historii píšu vánoční speciál… O Vánocích! A není to na příští rok, ne, scénář na rok 2023 je už dávno podepsaný. Ten nový je na konec roku 2024!"

Již nějakou dobu kolují zvěsti o tom, že by se Moffat mohl vrátit, aby napsal epizodu během Daviesovy nové éry seriálu, tyto zvěsti ale opakovaně popřel. Na oficiální potvrzení si tedy budeme muset počkat přímo od BBC.

Zdroj: radiotimes.com

Diskuze /2

Lovecour42

Joo to byly doby:) Blink, Empty child, Impossible astronaut, Angels take Manhattan atd… Nesrovnatelné s dnešní tvorbou DW.

14.3.2024 | 20:13:23
luboss0008

neviem co robia aky problem tam je ale furt sa len caka a sory ale 2021 bola 13 sezona len 6 epizod a zase cakame … mali by to ukoncit

15.3.2024 | 1:17:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama