Doctor Who (Pán času)
94/100 - 458×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Začíná nová éra Doctora Who

Začíná nová éra Doctora Who

Díky spolupráci se studiem Disney se nová série označuje jako první. Chceme tohle rozhodnutí respektovat, proto jsme vytvořili nový fanweb, který se bude věnovat nové éře Doctora Who v čele s Ncuti Gatwou. Veškeré budoucí novinky k seriálu najdete tam, včetně nadcházejících epizod. Allons-y.

4 7
7.5.2024

Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One

Diskuze /3

Lovecour42

Chápu ale přijde mi to jako nesmysl…

7.5.2024 | 21:44:19
viktorsamuel

Ano, je to v pořádku, že vznikl nový fanweb, ale přesuňte tam i čtyři speciály, které vyšly koncem roku. Označte je jako 00×01, 00×02, atd. I ty totiž díky spolupráci s Disney+ do této nové éry patří. Tomuto starému webu by slušel starý design s Jodie, protože právě za ní stará éra skončila. Takto je to matoucí, protože oba weby svou grafikou odkazují k Disney+

8.5.2024 | 19:12:09
klokin

Nový fanweb dává smysl – bohužel. Britští progresivci v tom nadělali naprosto zbytečnej bordel a je třeba se s tím nějak vypořádat i tady. Když už zase podlehli nutkání nějak zdůraznit začátek nové éry, prostě měli seriál přejmenovat, třeba: „Doctor Who? Doctor Woke, vole!“ nebo Doctor, Whoa! Cennou značku by skoro zachovali a my bychom nemuseli už podruhé řešit na co se vlastě díváme, když vidíme název „Doctor Who S01E01“. Nejspíš ale počítají, že se opět zpětně nějak přejmenují starší série tak, jako se nakonec pro prapůvodní série uchytilo označení Classic.

10.5.2024 | 16:28:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama