Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S04E07: The Wrong Side of Where You Are Now

S04E07: The Wrong Side of Where You Are Now

Madisonino rozhodnutí pomoci nepříteli má nechtěné následky. Život Johna Dorieho visí na vlásku.

sk
3.6.2018
1 970 000
43 minut

Základní info:

Režie: Sarah Boyd
Scénář: Melissa Scrivner Love
Hrají: Kim Dickens (Madison Clark), Frank Dillane (Nicholas Clark), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Lennie James (Morgan Jones), Garret Dillahunt (John Dorie), Maggie Grace (Althea), Jenna Elfman (Naomi), Kevin Zegers (Melvin), Sebastian Sozzi (Cole), Jason Liebrecht (Edgar), … 

Obsah:

V minulosti se Charlie vrací na stadion a prosí je, aby zachránili zraněného Mela, který se pohádal s Ennisem a tak od nich s Charlie odešli. Madison souhlasí, že ho přivedou na stadion, i když si Nick myslí, že je to past. Mel však napadne Naomi, tak ho Madison pošle pryč, ale Charlie si nechají. Alicia, Luciana a Nick jdou za ním, aby ho přivedli zpět, ale když odejdou, Ennis ke stadionu přivede hordu chodců a založí požár, aby nikdo nemohl uniknout.

V současnosti přepukne přestřelka a dodávka se Supy je zničena, Morgan s Naomi zatím berou Johna do Altheinho vozidla, aby ho zachránili. Vezmou k sobě také Charlie, aby ji ochránili před pomstou za smrt Nicka. Naomi jim řekne, aby ji zavezli na stadion, kde má lékařské zásoby. Alicia si všimne, že Mel se vyplazí z dodávky, a zabije ho, pak pronásledují Altheino vozidlo, aby zabili Naomi a Charlie. Althea je odveze na stadion, který je celý zaplaven ohořelými chodci.

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Alicia a spol měli nechat Melvina osudu zvlašt když tam Mel nechtěl byt a taky když jim řekl že se maji připravit na Ennise jinak ale nemělo chybu jak Alicia a spol zautočili na supy a Alicia s tim granatometem byla fakt perfektni a to jak zničila sanitku a pak oddělala Mela to bylo fakt drsny a jsem zvědav jak si ted Al spolu s Morganem a ostatnimi poradi když je na stadionu obkličena chodci.

redaktor
16.5.2022 | 19:19:00
karlospajdos

To je hrozná nuda…

27.10.2019 | 23:54:00
Vencais

Až v tomhle díle konečně skončily ty neustálé skoky dopředu dozadu v čase a začalo to dávat smysl. Možná je to tím že jsem se k seriálu vrátil po delší době, ale zatím to bylo dost nepřehledné.

12.10.2019 | 11:38:16
ori

Super časť, Melvin mal nečakaný koniec.

webmaster
7.10.2019 | 22:03:16
Robinson

Nevidím nic, co bych na tom chválil. Už se totálně ztrácím.

17.7.2018 | 2:57:29
Pity12

Naozaj by táto zostava tak dlho prežila? Napínavé zaujímave, ale všetko pramení z hlúpych činov postav.

18.6.2018 | 11:55:47
Sardelli

Logiku někdo pokousal a už je z ní jen motající se zombík, kráčející po TWD i tímto seriálem. RIP FWD.

13.6.2018 | 19:47:17
tom99

Bože můj, oni největšího záporaka pustí ven a pak pro něj jdou. Koukám, že logika debilů přišla i do tohoto seriálu…

webmaster, grafik
10.6.2018 | 12:39:34
Kubc6a

Mi tento díl přišel velmi zajímavý. Jenom nechápu, proč tím autem prostě neujeli a vrátili by se později a Madison by se mohla starat o obranu stadionu.

webmaster
9.6.2018 | 14:44:06
Arlaine13

V týhle poslední sérii vůbec nechápu, co se stalo, jako bavilo mě to i předtím, ale tohle je pecka. Líbí se mi ten rozdíl před a potom (barvy) a jak je to vůbec celý napínavý. Parádní díl.

6.6.2018 | 23:51:18
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama