Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 279×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

S05E11: You're Still Here

S05E11: You're Still Here

Alicia a Strand zareagují na žádost o pomoc. Morgan a Al narazí na překážku.

sk
25.8.2019
1 440 000
44 minut

Základní info:

Režie: K.C. Colwell
Scénář: Alex Delyle, Mallory Westfall
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Colman Domingo (Victor Strand), Matt Frewer (Logan), Colby Hollman (Wes), Mikala Gibson (Doris), David Lee Hess (krvácející muž), … 

Obsah:

Alicia a Strand odpoví na Wesovu žádost o pomoc, nakonec se však ukáže, že chtěl pouze využít jejich pomoc, aby zabil toho, kdo ho okradl, jelikož nevěří tomu, že Morganova skupina někomu dokáže skutečně pomoct. Alicia mezitím bojuje se svou zásadou toho, že již nezabije žádného chodce, aby se nestala tím kým byla. Morgan a Althea jsou na výpravě a ona se rozhodne uložit své nahrávky do banky, aby byly v bezpečí. Pak uslyší Aliciino volání o pomoc, jenže cestu jim zablokuje Logan, který chce znovu vědět, kde je ropné pole. Morgan ho ve vzteku téměř zabije, než ho Althea zastaví. Poté pokračují v cestě a pomůžou Alicii a Strandovi. Wes objeví vzkaz na stromě namalovaný Aliciou a po tom co viděl změní názor. Loganova skupina se vkrade do banky a chce projít Altheiny nahrávky, zda tam není poloha ropného pole.

Trailer k jedenácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slabši dil, musim řict že Alicia s tim traumatem mě moc nebavila ale byl jsem rad že se potom nakonec vzchopila a udělal svoje vlastni značky a jinak Morgan s Al neměli chybu jak se snažili dohodnout s Loganaem ale ten chtěl znat jen polohu a nečekal jsem že Morgan tak vyleti když se Logan zmini o jeho ženě a jsem zvědav jestli Logan zjisti něco z těch nahravek

redaktor
22.5.2022 | 11:18:05
ori

Wes vyzerá na dobrú postavu, celkovo fajn diel.

webmaster
8.10.2019 | 13:00:25
Jelli Mann

Tak já už na to nekoukám ani kvůli Alicii. 8mej díl byl konečná. Je prdel číst si tady ty komenty. Dokážu si živě tu bídu představit. :)

17.9.2019 | 11:01:32
Budlog

Hrozna demencia toto. Za hodinu by som lepší scenár zbuchal ako je táto sračka.

10.9.2019 | 21:59:03
MartasZLA

Nuda… To už je zábavnější sledovat random videa na youtube.

6.9.2019 | 16:28:27
Sardelli

Když si frčí celý štáb na kokainu, může to být lekrace, ale ať to co na tom natočili nepouští mezi lidi.

4.9.2019 | 20:06:06
LIPLIK

Zatím nejlepší díl 2. poloviny 5. série, ale i tak je to bída.

31.8.2019 | 15:41:03
filipes12

to sa uz ani neda pozerat…

30.8.2019 | 8:06:43
Sugar1

Skvělé! Co se mi líbí je to, že naše skupinka pronásleduje každého kdo jim ublíží a snaží se mu pomoct, vrací mě to do dětství a sypu si popel na hlavu, že jsem klukům co mě jednou v noci přepadli, nenabídl pomoc a nadále je nevyhledával. Překvapení nastalo ve chvíli, kdy to vypadalo, že Alicia a spol jsou zablokovaní v budově, načež jsme zjistili, že mohli kdykoliv odejít bez povšimnutí jiným východem, to mě tvůrci zase jednou napálili :-). Jsem rád, že se vyřešila záhada ztraceného rukopisu a Alicia v sobě nalezla umělecká střeva. Měl jsem za to, že záporáci jsou neškodní a nebudou bránit v pomáhání, ale jak Logan na konci získal uschované kazety, no, nechci ani pomyslet, jak bude Al naštvaná, až to zjistí! :-/

29.8.2019 | 20:16:03
Geek

Ten bídný ničema Logan se zmocnil terapeutických nahrávek a já budu až do dalšího dílu napnutý jak struna, co s nimi asi provede. Vymaže je? Nebo spálí? Nebo je Morgan vymění za svojí hůl?

29.8.2019 | 18:08:48
1

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama