Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Dwight a Sherry se na konci seriálu vrátí do Svatyně

Dwight a Sherry se na konci seriálu vrátí do Svatyně

Dwight a Sherry se možná rozešli, ale obě postavy uvidíme i ve zbylých epizodách seriálu Fear the Walking Dead. A stejně jako Morgan se i oni vrátí na místo ze své minulosti. Podle traileru totiž znovu uvidíme Neganovu Svatyni.

9 0
23.9.2023

Spoustu diváků potěšil Morganův návrat do města King County v osmé řadě seriálu. Kromě toho jsme navštívili i Eastmanův hřbitov, než se Morgan s Mo vydali do Alexandrie. Nyní se zdá, že Morgana budou na cestě domů následovat i Dwight a Sherry.

Tento pár v zatím poslední epizodě přišel o syna a nakonec se rozhodl ukončit svůj vztah. Možná to vypadalo, že je už neuvidíme, ale podle traileru se obou postav dočkáme i ve zbylých šesti epizodách. A co víc, trailer nám odhalil, že se podíváme zpátky do Neganovy Svatyně. Tam se Dwight a Sherry chtěli vydat již dříve, aby skoncovali s temným stínem své minulosti a zabili Negana, pokud tam někde ještě bude, nakonec se ale rozhodli zůstat se skupinou. Jeden záběr z traileru však ukazuje Dwighta a Sherry na místě, které Svatyni velmi připomíná, navíc se o tom již delší dobu mluvilo v internetových diskuzích. Jak však víme, Negana tam již nenajdou.

Kromě toho se v dalším záběru objevil i dům Dwighta a Sherry, který jsme navštívili během sedmé série původního seriálu, když Dwight hledal zmizelou Sherry.

Foto: AMC

Diskuze /6

beat

Záhadou sa opravilo rozbité okno :D

#4 ori
23.9.2023 | 18:39:30
simonideos

Proč by se měli vracet do svatyně hledat zabít Negana? Dwight přece odešel v době, kdy už byl Negan poražen a zatčen do Alexandrie.

#3 Hunter12 #4 ori
23.9.2023 | 18:52:46
Hunter12

#2 simonideos: Ze stejného důvodu, jako tomu bylo dříve u Maggie. Sherry se dříve chtěla vrátit zabít Negana, aby se mu pomstila, s čímž Dwight nesouhlasil, ale nakonec si to rozmyslela. Teď se vrátí do Virginie asi aby tam žili. Když Dwight v zatím poslední epizodě řekl, že se vrátí domů, asi tím nemyslel Svatyni, ale svůj dřívější dům, který se v následujících epizodách také objeví. Svatyni nakonec přeci jenom navštíví. A mohlo by se objevit třeba i Oceanside. Je to jen mé zbožné přání, aby došlo k většímu propojení obou seriálů. Lance napadl Oceanside v roce 2022. A ve stejném roce se odehrává aktuální série FTWD. Dwight a Sherry by se náhodou mohli zaplést do bitvy mezi Oceanside a vojáky Společenství. Pomohli by Oceanside a v poslední epizodě by tam pak přivedli Madison a spol. Osud Oceanside nám byl až do premiéry druhé epizody Dead City skryt, ale stále o tom, co se tehdy stalo, když bylo Oceanside napadeno Lancem, moc nevíme. Takto bychom se dozvěděli víc. Oceanside v TWD univerzu nedostalo moc prostoru. Tímto by se stalo domovem Madison a její skupiny. A tato skupina, která vznikla v Los Angeles a následně pobývala v Mexiku, Texasu a Georgii, by se stala součástí koalice komunit z původního seriálu. A ještě jedna malá teorie: myslím si, že součástí této koalice se nakonec stane i Občanská republika pod vedením Ricka Grimese. A protože to je pouze teorie ničím nepodložená, neoznačil jsem ji jako spoiler.

23.9.2023 | 19:36:46
ori

#1 beat: Možno tam medzitým niekto býval a opravil si ho aby mu nefúkalo :D

#2 simonideos: Dwight bol vyhostený, síce až po porážke Negana, ale netuší čo sa s ním stalo. Čo ak sa dostal na slobodu a zabil Ricka a ostatných? A aj keby Dwight veril že je v cele, tak by ho mohol zabiť tam, ako to na začiatku 9. série chcela urobiť Maggie.

webmaster
23.9.2023 | 20:38:02
Stardos

Dle mého tohle skončí sebevraždou Dwighta a Sherry ve Svatyni. Já nevím proč, ale prostě mi přijde, že se to tam teď ubere.

24.9.2023 | 10:42:57
Sapphire1977

samovražda? to si nedovolia, ešte by ich žalovali nejakí traumatizovaní občania

3.10.2023 | 13:35:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama