Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Rozbor traileru a další nové záběry z druhé poloviny osmé série

Rozbor traileru a další nové záběry z druhé poloviny osmé série

Stanice AMC zveřejnila krátký teaser ke druhé polovině finální osmé řady Fear the Walking Dead, která začne na podzim. V teaseru toho moc není, ale existuje ještě jedno video, které pro vás sice nemáme, ale obsahuje víc nových záběrů, jež si tady rozebereme.

6 1
25.6.2023

Madison zpátky ve formě

Když je Morgan definitivně pryč, na výsluní se vrací Madison. Ta má zpátky svou bundu a kladivo, a žene se do akce. Jeden ze záběrů je pak přímým odkazem na její údajnou smrt v polovině čtvrté řady, Madison se na něm opět snaží odlákat chodce pomocí světlice.

Stará místa?

Kaplan padl, nevypadá to však, že by se postavy přesunuly jinam. Pořád tady máme močály a mořské pobřeží jako v první polovině série.

Pořád jsou tady

Pokud vám připadalo, že Dwight a Sherry se vydali každý vlastní cestou a už je dál neuvidíme, jste na omylu. Obě postavy se spolu objeví i ve druhé polovině série. Vypořádají se nakonec se smrtí svého syna?

Luciana je zpátky

Poprvé se sice objevila již ve druhé sérii, Luciana Galvez však vždy byla na okraji. V první polovině osmé série chyběla, pouze Daniel zmínil, že tam pro ni nebyl, když ho potřebovala. Na rozdíl od Charlie, která je podle nás určitě již po smrti, Luciana se vrátí a bude stát po Danielově boku.

Victor je zpátky

Pokud Luciana nikoho nezajímala, absence Victora Stranda byla v první polovině osmé série znatelná. Naposledy jsme ho viděli, když ho Alicia zachránila z jeho věže a přinutila ho nastoupit do člunu. Morgan se však v první epizodě zmínil Madison, že když je Kaplan poté všechny zajal, Strand již mezi nimi nebyl, tudíž se od nich musel oddělit. To je docela pochopitelné, jelikož měl výčitky svědomí za své chování během sedmé série, a tak chtěl raději být sám a začít od začátku.

To se mu zjevně podařilo, kromě toho, že má nový účes, ze zdá, že spolu s Lucianou velí nějaké nové skupině, která se přiřítí na pomoc Madison. Victor se tady zdá jiný, než si ho pamatujeme, což pouze dokládá to, co dříve avizovali tvůrci, tedy že ho v osmé sérii čeká drastická změna. Vydal se snad konečně na cestu dobra a pomáhá druhým, aby odčinil své hříchy?

Victor a Madison

Již od oznámení návratu Madison na konci sedmé série jsme se těšili na její znovushledání se zbytkem skupiny. V první polovině osmé řady již potkala June a Daniela, a teď jí zbývá znovu se setkat s Lucianou a Victorem. Právě s ním bude mít i jednu velmi srdceryvnou scénu.

V zajetí

Madison a Victor se pak dostanou do zajetí, podle fanoušků právě osobou, která se Madison snaží najít. Madison však o setkání nemá zájem a osobu napadne, než ji Victor zadrží. O koho půjde? A proč je na něj Madison tak naštvaná?

Zima se blíží

I do seriálu Fear the Walking Dead nakonec zavítá zima, několik záběrů totiž ukazuje zmrzlé chodce a celkově jsou postavy v traileru tepleji oblečené.

Foto: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama