Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Příští rok se seriál vrátí se čtvrtou sérií, které se ujmou noví producenti

Příští rok se seriál vrátí se čtvrtou sérií, které se ujmou noví producenti

Příští rok se seriál vrátí se čtvrtou sérií, které se ujmou noví producenti

Ještě ani nezačala třetí řada, ale už nyní víme, že se příští rok seriál dočká dalšího pokračování. Vzhledem k tomu, že tvůrce Dave Erickson odejde po třetí řadě od seriálu, tak se pokračování ujmou noví producenti.


14 3
15.4.2017

Třetí řada nebude pro seriál Fear the Walking Dead konečnou zastávkou, protože včera stanice AMC oznámila, že se dočkáme dalšího pokračování, které odstartuje opět na konci jara příštího roku, tedy po osmé řadě The Walking Dead. Počet epizod nebyl oznámen, ale pravděpodobně se opět dočkáme dalších šestnácti.


Vzhledem k tomu, že po třetí řadě odchází ze seriálu tvůrce Dave Erickson, tak se seriálu místo něj ujmou Andrew Chambliss a Ian Goldberg. Kromě nich začne nově na seriálu pracovat i Scott M. Gimple, který je jedním z hlavních dvou současných producentů seriálu The Walking Dead, což znamená, že od teď budou oba dva tyto seriály vznikat pod jeho taktovkou.

Třetí série Fear the Walking Dead startuje 4. června.

Diskuze /3

Leon

Skvělá zpráva. Pořád věřím, že Fear má dobrý potenciál a může toho nabídnout i více než TWD, kde je to vyspoilerované z komiksů x řad dopředu.

15.4.2017 | 18:20:24
Rick21

Mile rád uvidím jak se mění hlavní postavy.

15.4.2017 | 19:49:56
Cermb0

Tak jestli to bude spadat pod Gimpla, tak se můžeme těšit na solidní žumpu. :) Od té doby co dostal pod palec TWD seriál šel neskutečně dolů.. Nebo čím to bude, že se o TWD povídá že nejlepší byly první 3 série? :)

15.4.2017 | 20:52:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás