Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) S návratem Troye to asi nakonec nebude až tak horké

S návratem Troye to asi nakonec nebude až tak horké

S návratem Troye to asi nakonec nebude až tak horké

Již delší dobu víme, že by se do páté řady Fear the Walking Dead měly vrátil dvě známé postavy, které jsme neviděli ve čtvrté sérii. Nakonec se zřejmě vrátí jen jedna z nich.

9 8
4.4.2019

Na začátku prosince jsme vás informovali o tom, že se do seriálu vrátí dvě oblíbené postavy. Řeč byla pochopitelně o Danielu Salazarovi a Troyi Ottovi. Zatímco Danielův návrat byl potvrzen v nedávném traileru, tak Troy se v něm neobjevil. My však asi známe důvod.

Z dřívější novinky ohledně návratu těchto postav se později vyklubala pouhá spekulace. V pozdějších článcích se totiž začalo psát pouze o Danielově návratu, zatímco Troy byl čím dál častěji upozaďován. Nakonec se dokonce objevily informace, které tvrdily, že zpráva o Troyově návratu byla pouhým omylem.


(Kdoví, zda se Troye ještě někdy dočkáme. Foto: AMC)

Po zhlédnutí nedávného traileru začínáme čím dál více věřit tomu, že Troyův návrat byl pouhý omylem, kterého se dopustil člověk, jenž tyto zvěsti vypustil na internet. Aktuálně tedy spoléhejte spíše na to, že se ho v páté řadě nedočkáme. Jeho návrat navíc vyvrátil i tvůrce Ian Goldberg, který tvrdí, že tyto zvěsti jsou pouhými zvěstmi, nicméně i on může mlžit, abychom nakonec byli překvapeni.

Definitivní odpovědi na otázku týkající se Troyova návratu se však dozvíme až po zhlédnutí celé páté řady. Je však také možné, že zvěsti o jeho návratu budou pravdivé, nicméně v nadcházející řadě se jen mihne, což by odpovídalo tomu, proč nebyl ani v již zmiňované upoutávce. Mohl by se totiž objevit například pouze ve flashbacích či halucinacích. Tato verze by pak seděla.

Diskuze /10

Stardos

Co tak vím, tak to celé vzniklo na základě toho, že ten co to vypustil, viděl na scénáři nebo někde jméno Daniel a usoudil, že jde o Daniela Sharmana, neboli Troye

4.4.2019 | 16:08:44
tominotomino

A co když Troy v tom traileru byl, tedy přesněji řečeno jeho ruka (ta co mířila zbraní na Johna) :D

#3 Xavik
webmaster
4.4.2019 | 16:30:16
Xavik

#2 tominotomino: Nebo to byl ten týpek v kombinéze. :D

admin
4.4.2019 | 16:51:51
Cermb0

Troy je určitě mrtvej, kdyby byl naživu tak by to byl opravdu scénaristickej nesmysl. Možná bych to ještě pochopil, kdyby tam nebyl special záběr na to jak jeho tělo leží v příkopu a leje se na něj hromada vody, ale takhle by to opravdu byla hloupost… Přál bych si, aby žil nicméně je to nesmysl. Takže to vidím na halucinaci, například právě Salazara, který mu dával za vinu smrt jeho dcery

4.4.2019 | 19:19:06
Michal Ebert

Jsem zklamanej, ale co se dá dělat. Snad se ještě někdy ve fearu objeví tak super postava jako byl Troy. :(

4.4.2019 | 20:22:10
Leon

Mohl by být ve flashbackové epizodě s Danielem…

4.4.2019 | 21:14:51
Akul

Doufám, že tam nebude.. tahle tragická postava by se tam zae jen plácala… To už můžou rovnou oživit Nicka :-D

4.4.2019 | 23:36:22
S.T.A.L.K.E.R.

Ať se klidně vrátí jako halucinace nebo tak. Ale hlavně ať ho nevracejí živého. Neexistuje totiž jediný reálně logický způsob, jak to mohl přežít.

#9 Stardos
5.4.2019 | 17:18:03
Stardos

#8 S.T.A.L.K.E.R.: Celé to bylo výplod fantazie zdrogovaného Nicka… :D Ono se něco vždy najde

5.4.2019 | 21:23:42
barwa.m

Rozmázlá lebka kladivem a navíc v přehradě co vyletěla do vzduchu, to snad ani podle scénáristů nemohl přežít, takže jedině nějaká vzpomínka, nebo haluška jako měl Rick v TWD, zato Daniel ten je jak šváb, takže určitě přežil..

6.4.2019 | 6:52:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás