Game of Thrones (Hra o trůny) S07E06: Beyond the Wall

S07E06: Beyond the Wall

S07E06: Beyond the Wall

Odvážných sedm mužů se vydává za Zeď, aby ukořistili nemrtvého. Dany se musí rozhodnout, zda bude poslouchat Tyriona. Arya čelí Sanse.

cz sk
20.8.2017
10 240 000
1 hodina 13 minut

Základní info:

Režie: Alan Taylor
Scénář: David Benioff, D. B. Weiss
Hrají: Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Liam Cunningham (Davos Mořský), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Rory McCann (Sandor Clegane), Kristofer Hivju (Tormund), Joe Dempsie (Gendry), Iain Glen (Jorah Mormont), Richard Dormer (Berik Dondarrion), Paul Kaye (Thoros z Myru), Joseph Mawle (Benjen Stark), Richard Rycroft (Wolkan), Vladimír Furdík (Noční král), Dan Houston (divoký), … 

Hlavní příběhové linie:

Za Zdí

Sedm odvážlivců putuje za Zeď, aby všichni polapili nemrtvého. Cestou je napadne nemrtvý lední medvěd, kterého s problémy nakonec porazí. Poté se jim podaří jednoho nemrtvého ukořistit, ale během toho je přepadne celá armáda mrtvých a obklíčí je na zamrzlém jezeře. Na pomoc jim naštěstí přijde Daenerys, pro kterou Jon poslal. Daenerys však za to zaplatí velkou daň – ztratí jednoho draka a navíc i možná Jona.

Zimohrad

Arya oznamuje Sanse, že ví o tom, jak zradila svou rodinu. Sansa se proto setkává s Petyrem, aby zjistila, jak její zprávu našla. Když se následně rozhodne vejít do Aryina pokoje, tak narazí na samotnou Aryu, která ji překvapí tím, jak moc se změnila.

Dračí kámen

Tyrion se s Daenerys baví o nástupnictví, ale Daenerys o tom nechce slyšet, dokud nebude královnou. Brzy dostane vzkaz od Jona, a proto mu přispěchá na pomoc.

Východní hlídka

Daenerys čeká na Jonův návrat a ten se na poslední chvíli skutečně objeví. Jon je sice zraněný a zmrzlý, ale žije. Mezitím se zbytek výpravy připravuje na odplutí.

Počet smrtí

V šestém díle sedmé série zemřelo celkem devět postav. Padli Thoros z Myru, Benjen Stark, jeden bílý chodec a šest divokých. Dále zemřelo nevyřčené množství nemrtvých a drak Viserion, který byl následně oživen.

Knižní předloha

Šestý díl Beyond the Wall nemapuje zatím žádné kapitoly knižní předlohy ságy Písně ledu a ohně.

Video z natáčení

Thumbnail Play icon

Kvíz k epizodě Beyond the Wall

Odkud pozorovala Arya popravu Neda Starka?

Trailer k šesté epizodě:

Foto: HBO

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Logan_the Wolverine

Night king se nám předvedl :)

26.6.2019 | 0:39:19
Skyrin

Tvl lidi tak to byl narez jako hovado kam se hrabou jiny bijaky tadle epizoda fakt epicka jo a jeste 5 byl taky super

7.6.2019 | 21:53:31
Milano33

Neviem čo dodať, dieľ bol super aj keď dosť nelogický, ale strašne som si ho užil. Tá akcia bola úžasná. Frozen Lake Battle bol neuveriteľný bojový stret medzi drakmi a nemrtvými.

23.5.2019 | 16:20:14
Darth Shi'mon

no ku*va!

2.5.2019 | 8:57:36
Lord Okakek

Asi nejlepší díl z GoT

21.2.2019 | 12:57:22
Valar. Morghulis

to neomrzí

19.5.2018 | 12:42:24
KarlCZ

Yes :)

29.4.2018 | 19:23:56
qark

Super dil. Viserion je ted nejsilnejší ze všech draků protože je buffnuty Nigh Kingovou magii (siceta je jjich vyprava nemnela moc smysl akorat denerys stratila jednoho draka a night king ziskal). Ale jinak si myslim že by Night King vyhral hodne olympijskyho zlata :D Night King je motherfucka badass a doufam že vyhraje.

24.4.2018 | 1:24:26
MadBoyCZE

Super díl a ohledně těch řetězů , podle mě to získali v díle s05e08 když dobyli ten tábor , mohly patřit třeba k lodním kotvám :)

24.11.2017 | 20:50:45
Morte

Překotná snaha ukončit tento seriál co nejrychleji je směšná. Najednou se všichni spojí a svorně padnou na zdi a zima bude dál. Jen není jasné proč až teď se chodci vydali na jih. Prvních 6 serií se vleče a najednou to chtějí během jedné serie ukončit. Doufám, že až jednou dopíše knížku, že to bude lepší.

6.10.2017 | 11:52:35

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás