Game of Thrones (Hra o trůny) S07E06: Beyond the Wall

S07E06: Beyond the Wall

S07E06: Beyond the Wall

Odvážných sedm mužů se vydává za Zeď, aby ukořistili nemrtvého. Dany se musí rozhodnout, zda bude poslouchat Tyriona. Arya čelí Sanse.

cz sk
20.8.2017
10 240 000
1 hodina 13 minut


Základní info:

Režie: Alan Taylor
Scénář: David Benioff, D. B. Weiss
Hrají: Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Liam Cunningham (Davos Mořský), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Rory McCann (Sandor Clegane), Kristofer Hivju (Tormund), Joe Dempsie (Gendry), Iain Glen (Jorah Mormont), Richard Dormer (Berik Dondarrion), Paul Kaye (Thoros z Myru), Joseph Mawle (Benjen Stark), Richard Rycroft (Wolkan), Vladimír Furdík (Noční král), Dan Houston (divoký), … 

Hlavní příběhové linie:

Za Zdí

Sedm odvážlivců putuje za Zeď, aby všichni polapili nemrtvého. Cestou je napadne nemrtvý lední medvěd, kterého s problémy nakonec porazí. Poté se jim podaří jednoho nemrtvého ukořistit, ale během toho je přepadne celá armáda mrtvých a obklíčí je na zamrzlém jezeře. Na pomoc jim naštěstí přijde Daenerys, pro kterou Jon poslal. Daenerys však za to zaplatí velkou daň – ztratí jednoho draka a navíc i možná Jona.

Zimohrad

Arya oznamuje Sanse, že ví o tom, jak zradila svou rodinu. Sansa se proto setkává s Petyrem, aby zjistila, jak její zprávu našla. Když se následně rozhodne vejít do Aryina pokoje, tak narazí na samotnou Aryu, která ji překvapí tím, jak moc se změnila.

Dračí kámen

Tyrion se s Daenerys baví o nástupnictví, ale Daenerys o tom nechce slyšet, dokud nebude královnou. Brzy dostane vzkaz od Jona, a proto mu přispěchá na pomoc.

Východní hlídka

Daenerys čeká na Jonův návrat a ten se na poslední chvíli skutečně objeví. Jon je sice zraněný a zmrzlý, ale žije. Mezitím se zbytek výpravy připravuje na odplutí.

Počet smrtí

V šestém díle sedmé série zemřelo celkem devět postav. Padli Thoros z Myru, Benjen Stark, jeden bílý chodec a šest divokých. Dále zemřelo nevyřčené množství nemrtvých a drak Viserion, který byl následně oživen.

Knižní předloha

Šestý díl Beyond the Wall nemapuje zatím žádné kapitoly knižní předlohy ságy Písně ledu a ohně.

Kvíz k epizodě Beyond the Wall

(1. otázka z 10)

Trailer k šesté epizodě:

Foto: HBO

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Skyrin

Tvl lidi tak to byl narez jako hovado kam se hrabou jiny bijaky tadle epizoda fakt epicka jo a jeste 5 byl taky super

7.1.2018 | 23:40:28
MadBoyCZE

Super díl a ohledně těch řetězů , podle mě to získali v díle s05e08 když dobyli ten tábor , mohly patřit třeba k lodním kotvám :)

24.11.2017 | 20:50:45
Morte

Překotná snaha ukončit tento seriál co nejrychleji je směšná. Najednou se všichni spojí a svorně padnou na zdi a zima bude dál. Jen není jasné proč až teď se chodci vydali na jih. Prvních 6 serií se vleče a najednou to chtějí během jedné serie ukončit. Doufám, že až jednou dopíše knížku, že to bude lepší.

6.10.2017 | 11:52:35
eli.hot

Konečně GoT poznávám v této sérii. Nečekaná smrt! Už to bylo potřeba :)

5.9.2017 | 21:50:16
Jachymasek

Asi nejlepší díl ze sedmé epizody a fakt jsem byl překvapenej. Myslím že si to zasloužené dá 100%

3.9.2017 | 17:47:16
teeery

Neskutečný díl, musím říct, že pro mě jeden z nejlepších. Konečně jsem se dočkala toho napětí, co mě provází celým dílem a někam se to aspoň posunulo. Jsem dost zvědavá na poslední díl, protože tady nasadili laťku vysoko, něco jako minulý rok u Battle of bastards.

29.8.2017 | 20:45:55
mateshrouda

Postřehli jste někdo, že Jonovi z vody s největší pravděpodobností pomohly Děti lesa?

29.8.2017 | 14:11:36
adelaides

Za plnej počet! P.S. Už ty leaknutý scénáře fakt číst dopředu nebudu, I swear :-) Nejlepší epizoda série.

28.8.2017 | 23:55:22
Historic

Načasování všech záchranářských akcí doslova last minute mi už pije krev, ale budiž, stejně jsem u toho zase ani nedutal.

Každopádně vyvstává otázka, co ze sebe bude vypouštět Night Kingův nový miláček.

webmaster
28.8.2017 | 13:53:14
medojed

Perfektní souboje s nemrtvými …

28.8.2017 | 9:29:48

Game of Thrones na HBO GO

Na seriál Game of Thrones se dívá nejlépe, když je to zadarmo. Soutěž o bezplatné HBO GO.

Reklama

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás