Harry Potter Fantastická zvířata získala Oscara za nejlepší kostýmy

Fantastická zvířata získala Oscara za nejlepší kostýmy

Fantastická zvířata získala Oscara za nejlepší kostýmy

I film Fantastická zvířata a kde je najít se dočkal svého Oscara. Snímek byl nominovaný ve dvou kategoriích a hned v jedné dokázal uspět a ostatní filmy porazit. Film 28. března 2017 vychází na DVD a Blu-ray, takže si budete moci jízdu s Mlokem a jeho zvířaty už brzy zopakovat.


34 1
28.2.2017

Fantastická zvířata a kde je najít byla nominována v kategoriích Nejlepší kostýmy a Nejlepší výprava. V první kategorii se snímek utkal s filmy Allied, La La Land, Florence Foster Jenkins a Jackie. Zde zvířata uspěla a dokázala získat zlatou sošku. Za kostýmy byl zodpovědná návrhářka Colleen Atwood. Ve druhé kategorii film bojoval po boku těchto filmů: Hail, Caesar!, La La Land, Arrival a Passengers. Zde už Mlok Scamander bohužel nedokázal žádného Oscara vyčarovat.

Kromě této radostné události ještě zmiňme, že už tento měsíc vychází Fantastická zvířata a kde je najít na DVD a Blu-ray, takže pokud si chcete zopakovat zážitek z kouzelnického světa, na konci měsíce budete mít možnost. Připomínáme, že film celosvětově vydělal 811 milionů dolarů, z toho 233 milionů dolarů padlo v Americe, 578 milionů dolarů ve zbytku světa. V České republice film vydělal něco málo přes 2 a půl milionu dolarů.


Pokračování se dočkáme na podzim roku 2018. Režírovat bude opět David Yates, který má dle plánu studia natáčet všech pět filmů o zvířatech. V hlavní roli se opět představí Eddie Redmayne, asistovat mu bude Ezra Miller, Zoë Kravitz a také Johnny Depp. O hudbu se opět postará James Newton Howard. Zatím nebylo rozhodnuto o názvu filmu, je možné, že film ze svého názvu časem úplně vypustí podtitul Fantastická zvířata.

Diskuze /2

Lex Luthor

Mělo by to vyvrcholit soubojem Brumbála a Grindevalda.

28.2.2017 | 20:47:08
Lex Luthor

pokud dají pět filmů tak v závěru pátého filmu by mohl brumbál Grindevalda zatknout a mohl by nastoupit Voldemort. Mezitím v průběhu děje by se Grindevald mohl pokusit vyvolat válku mezi čaroději a lidmi teda mudly a nečary. Uvidíme kolik bude stát DVD.

28.2.2017 | 21:26:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Název: Fantastická zvířata a kde je najít
Premiéra: 17. listopadu 2016
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se vydáme ještě jednou. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mlocka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny