Harry Potter Pokračování: Těšit se můžeme na Brumbála a Grindelwalda jako Deppa

Pokračování: Těšit se můžeme na Brumbála a Grindelwalda jako Deppa

Pokračování: Těšit se můžeme na Brumbála a Grindelwalda jako Deppa

Albus Brumbál se objeví v dalším pokračování Fantastických zvířat po boku svého přítele Gallerta Grindelwalda, obávaného černokněžníka, kterého si zahraje Johnny Depp. Dále také bylo odhaleno, ve kterém roce bude příběh Fantastických zvířat končit.


35 0
14.11.2016

Nedávno jsme vám přinesli novinku, že Johnny Depp si zahraje ve Fantastických zvířatech. Nyní bylo potvrzeno, že skutečně ztvární Gellerta Grindelwalda, jak se původně spekulovalo. Zahraje si tedy kouzelníka, který rozpoutal kouzelnickou válku v Evropě. Jelikož jde o dobrého přítele Albuse Brumbála, bylo rovněž potvrzeno, že se můžeme v dalším díle na Brumbála těšit.

Pochopitelně ho nebude hrát Michael Gambon, který tohoto velikána ztvárnil v Harry Potter sérii od třetího filmu, ale někdo mnohem mladší. Už nyní probíhají castingy. Gallert Grindelwald bude úhlavním záporákem celé série a má se nám na kratičký okamžik představit již v prvním díle Fantastických zvířat. Zřejmě nás čeká v jedné z posledních scén filmu.


Celá série Fantatických zvířat skutečně bude zakončena proslulým soubojem mezi Brumbálem a Grindelwaldem, kdy Albus svého přítele porazí a získá tak Bezovou hůlku. Brumbál porazil Gallerta v roce 1945 a v tomto roce bude ukončen celý příběh Fantastických zvířat. Pokud si to spočítáte, tak děj pěti filmů bude rozvržen do období devatenácti let.

Každý díl Harryho Pottera mapoval jeden školní rok, nyní nás čekají delší časové skoky napříč všemi filmy a není tak vůbec jisté, zda budeme všechny postavy, které nám budou představeny v prvním díle, vídat i v dílech dalších. Eddie Redmayne se nicméně v roli Mloka Scamandera ještě jednou minimálně vrátí. Oficiálně byl potvrzen pro druhý díl.

(Konečně poznáme i mladší verzi Brumbála. Foto: Warner Brothers.)

David Yates natočil polovinu filmů z potterovské série. Vrátil se ke kormidlu u Fantastických zvířat a počítá se s ním i do budoucna. Stoprocentně bude režírovat i druhý film a hovoří se již o tom, že nakonec dotočí celou sérii a nepustí na režisérské křeslo nikoho jiného. S Rowlingovou si prý rozumí, spolupráce jim jde na jedničku a (zatím) tedy není důvod cokoliv měnit.

Rok 1945, ve kterém má série skončit, je pochopitelně zajímavý s klasickými našimi dějinami. V tomto roce skončila Druhá světová válka. Dle informací víme, že Grindelwald rozpoutal v Evropě kouzelnickou válku (a další díly se mají odehrávat právě v Evropě, konkrétně v Paříži) a nás tak zajímá pojítko, zda tyto války spolu nějak souvisí. Asi nemůžeme čekat scénu, při které by se Grindelwald setkal s Hitlerem, ale určité pojítko mezi dějinami a smyšleným kouzelnickým světem by bylo zajímavé.

Jste rádi, že se objeví Albus Brumbál? Co říkáte na obsazení Johnnyho Deppa a časové rozpětí, kterému se budou filmy věnovat?

Diskuze /11

Saruman Bílý

Doufám, že tam bude Tom Raddle, který se narodil roku 1926, do kterého je zasazen 1. díl a končí to rokem 1945, kdy dokončil školu a pomalu se stane lordem Voldemortem. Byla by velká škoda ho vynechat.

#5 ZLORDY
14.11.2016 | 19:31:19
comiccrazy

Nevím ještě jak dobrá bude postava Mloka Scamandera, ale z upoutávek mi je opravdu sympatický a byl bych rád kdyby byl jednou z hlavních celé série Fantastických zvířat :) konec konců je to také z poloviny o něm takže by si zasloužil nějaký zajímavý děj :) pochybuju že 4 filmy utahají Grindewald a Brumbál samy :)

#3 Blackhand47XD
14.11.2016 | 19:47:28
Blackhand47XD

#2 comiccrazy: Tak magizoolog taky nemusí během kouzelnické války řešit všechno. Bylo by ale fajn, kdyby další filmy byly z pohledu jiného čaroděje a Brumbál s Grindewaldem by sloužili pouze jako takoví průvodci dějem.

webmaster
14.11.2016 | 19:58:14
M.Heaven

Těším se, ale pořád nechápu, proč cpou příběh (ne)přátelství Brumbála s Grindelwaldem do příběhu o magizoologii. To se pak třeba pátý díl bude celý točit kolem Brumbála a Grindelwalda a pořád se to bude jmenovat Fantastická zvířata? Vtipné…

15.11.2016 | 11:19:59
ZLORDY

#1 Saruman Bílý: Na tom něco bude, čaroději :D Mně osobně by celkem zajímalo, kde Voldemort přišel o ten blbej nos :D

#7 M.Heaven
15.11.2016 | 23:23:49
Saruman Bílý

Taky myslim, že mládí lorda Voldemorta by bylo hoooodně zajímavé, když už v tom období stejnak žil.

16.11.2016 | 8:19:28
M.Heaven

#5 ZLORDY: Nikde o něj nepřišel. :D Přišel o celé tělo. Pak mu prostě uměle, černou magií vyčarovali nové tělo, tak prostě nebylo perfektní.

#8 ZLORDY
16.11.2016 | 9:48:19
ZLORDY

#7 M.Heaven: Červíček se s designem moc nesral :D

17.11.2016 | 12:15:58
Revoemag

Doufám, že to od Deppa zase nebude jenom milionkrát zrecyklovaná role, jako v Karlíkovi, pirátech, grandiózním případu, Alence, jezdci a dalších.

#10 nerrti
19.11.2016 | 14:29:04
nerrti

#9 Revoemag: No bude no, taky jsem si ťukal na čelo, když ho obsadili do tak důležité role, aletak šanci bychom mu dát měli.

#11 Revoemag
20.11.2016 | 1:37:10
Revoemag

#10 nerrti: http://www.postavy.cz/…d-165027.jpg tady vypadá dobře. Je otázka jak to zahraje no. Měla by to být dost vážná postava, žádnej střihorikej Edward.

20.11.2016 | 19:03:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Název: Fantastická zvířata a kde je najít
Premiéra: 17. listopadu 2016
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se vydáme ještě jednou. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mlocka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny