Heroes (Hrdinové) Kde skončily vracející se postavy po čtvrté řadě?

Kde skončily vracející se postavy po čtvrté řadě?

Kde skončily vracející se postavy po čtvrté řadě?

Spoustu původních Hrdinů uvidíme i v nové řadě, proto není na škodu si připomenout, kde, kdy a jak jsme je viděli naposledy v řadě čtvrté před pěti lety.


12 0
20.9.2015

Noah Bennet

Noah byl v poslední řadě agentem na volné noze. Po skončení Společnosti moc nevěděl, co má dělat, přesto se sám se svojí kamarádkou Lauren vydal po stopách nebezpečného Samuela Sullivana do Karnevalu. Tam jeho příběh skončil. Jak asi bude pokračovat nyní? Z traileru zatím víme, že si toho moc nebude pamatovat a v průběhu nové řady bude pátrat po svých ztracených vzpomínkách. A také po Claire. Připomínáme, že Noah je jedinou původní postavou, kterou budeme vídat pravidelně.

(Noahovu přítelkyni Lauren ze čtvrté řady asi už neuvidíme)


Mohinder Suresh

Mohinder Suresh ze starých spisů svého otce odhalil, že v Coyote Sands se vyskytoval chlapec, který dokáže ničit města pomocí vyvolávání zemětřesení a sílu mu dodávají lidé se schopnostmi, když jsou mu nablízku. Mohinder se vydal zastavit tohoto obávaného Samuela, ale zničehonic si to poté rozmyslel a vrátil se do Indie (pozn. red. Sendhil Ramamurthy bohužel měl jiné závazky a už nemohl v Heroes tolik účinkovat, proto byl jeho příběh na poslední chvíli změněn)

(Mohinder ve čtvrté řadě umřel, ale Hiro se vrátil v čase a … zbytek už znáte)

Hiro Nakamura

Hiro v poslední řadě měl problémy sám se sebou, protože mu v mozku rostl nádor. Rozhodl se svých posledních pár dní života zasvětit tomu, že bude napravovat své chyby, které udělal v minulosti. Tak třeba i zachránil svou lásku Charlie, která byla původně zabita v první řadě. Hira následně vyléčila jeho mrtvá matka v jakémsi snu. Proč Hiro v traileru vypadá jinak a kam se poděl jeho věrný přítel Ando? A co jeho sestra Kimiko, kterou jsme vídali ve čtvrté řadě?

(Hiro byl obžalovaný z neustálého napravování času)

Angela Petrelli

Angela ve čtvrté řadě tak trochu stála mimo dění a Karneval ji nijak nedělal starosti. V úvodní epizodě sice Noahovi říkala, že je potřeba, aby založili novou Společnost, ale postupem času z nápadu sešlo. Stojí Angela za novou společností Renautas? Založila ji, ale postupem času byla Ericou nahrazena? Ze starších článků víme, že její výskyt bude mít opodstatnění, ale přesně nevíme jaký. Určitě by každého fanouška původní série potěšila zmínka, kam asi zmizel její syn Peter.

(Angela se dostane do dění bohužel bez svého už jediného syna Petera)

Matt Parkman

Matt chtěl v poslední řadě především žít normální život se svou manželkou Janice a do ničeho se příliš nezapojoval. Jakmile dostal ze své hlavy Sylara, ani Noah ho nepřesvědčil a nepomohl mu v zástavě Samuela. Na jaké straně nyní bude Matt? Hrdina, nebo padouch? A kam zmizela jeho žena s malým Mattym? V traileru vypadá Matt přísně, tak uvidíme, co všechno se stalo v životě bývalého detektiva.

(Kde asi Matt nechal svojí rodinu?)

Haiťan/René

Haitian vždy sloužil jako podpůrná postava. Většinou stál po Noahově boku a sekundoval mu ve Společnosti jako jeho parťák. Naposledy jsme ho viděli, když Noah vyhrožoval Gretchen, že ji vymaže vzpomínky. A také ještě jednou, když si Peter od Reného zkopíroval schopnost, aby zastavil neporazitelného Sylara. Z trailerů zatím nevíme, na jaké straně Haiťan bude stát, ale postupem času určitě spojí síly se svým dlouholetým kolegou Noahem.

(Haiťan toho nikdy moc nenamluví, nastane změna v této řadě?)

Micah Sanders

Micah naposledy účinkoval ve třetí řadě. Po smrti jeho matky Niki už nebyl hlavní postavou seriálu. V druhé polovině třetí řady sehrál důležitou roli, protože se stal „Rebelem“, mužem, který pomáhal výjimečným lidem, když je chytala vláda. A v této činnosti zřejmě bude pokračovat i v nové řadě, ostatně tak, jak jsme to viděli ve webepizodách. Webepizody prozradily, že Micah je v současné době držený společnosti Renautas. Jak dlouho potrvá, než se dostane ven?

(Micah už nebude mít po boku svou supersilnou matku Niki)

Foto: NBC

Diskuze /3

Lucifrid

Bylo by děsně fajn, kdyby se Peter objevil aspoň v rychlém nečekaném cameu :D

webmaster
20.9.2015 | 17:25:37
Lord Hell

Tak jsem dokoukal Heroes a může my vysvětlit proč seriál S4E19 končí slovy pokračování příště? Vím že seriál byl zrušen asi kvůli nízké sledovanosti. Bude reborn navazovat?

#3 lukascoolarik
20.9.2015 | 18:27:46
lukascoolarik

#2 Lord Hell: Protože zrušení oznámili až potom. A o návaznosti a celkově o Heroes Reborn najdeš pěkný přehled v tomto článku.

webmaster
20.9.2015 | 18:55:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny