Homeland (Ve jménu vlasti) Homeland se dočká čtvrté řady!

Homeland se dočká čtvrté řady!

Homeland se dočká čtvrté řady!

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Homelandu. Stanice Showtime schválila další řadu, a tak se seriál vrátí i příští rok!


5 0
22.10.2013

Jako již tradičně, i letos se Homelandu všeobecně dařilo. Seriál si připsal na své konto další cenné sošky Emmy za herecký výkon Claire Danes a scénář Henry Bromella k epizodě Q&A. Homelandu se dařilo i na Golden Globes, těch seriál dokonce posbíral ještě více, konkrétně za nejlepší dramatický seriál a za výkony Damiana Lewise a Claire Danes.

Homeland ani třetím rokem na své kvalitě neztrácí, a není se tak čemu divit, že se Showtime rozhodlo pro další řadu.


Co vy na to?

Diskuze /6

Kamylko

parada, ale serial pohana ako Carrie, tak mozno este viac Brody a toho je zatial sakra malo, dufam, ze to autori maju nejako paradne vymyslene snim dokonca serie, bo inak neviem neviem …

22.10.2013 | 22:21:46
sklebak

Tahle serie mi prijde zatim docela slaba hlavne kvuli nedostatku Brodyho. Taky mi strasne leze na nervy Dana, vzdycky jsem ji nemusel, ale v tehle serii bych ji nejradsi jednu lisknul pres ten jeji tupej vyraz.

#3 Oveckoun
22.10.2013 | 22:28:31
Oveckoun

#2 sklebak: Dana je ok, křoví v podobě Chrise Brodyho mi vadí podstatně víc :)

22.10.2013 | 22:30:47
DiceCze

Třetina za náma a Brody zatim jen v jednom díle a abych byl upřímný tenhle jediný díl se mi zatim líbil :( Ale jo, jen ať to ještě pár let běží ale sakra, už tam chci zase Brodyho .)

23.10.2013 | 6:05:50
sir Humphrey Appleby

tak nevím jestli se těšit, nebo se spíše obávat…

23.10.2013 | 9:07:48
Luis007

Tahle série je prozatím ztělesněná nuda! Celé to na mě působí, že tvůrci počítali jen s jednou sérií, jež byla perfektně dotažená po každé stránce, a všechen zbytek už je jen vata, která má z prvotního úspěchu vytěžit co nejvíc.

30.10.2013 | 23:01:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás