Homeland (Ve jménu vlasti) Premiéra osmé série se přesouvá na podzim

Premiéra osmé série se přesouvá na podzim

Premiéra osmé série se přesouvá na podzim

Původně jsme se závěrečné řady Homelandu měli dočkat v červnu tohoto roku. Čekání se však trochu protáhne. Stanice Showtime oznámila, že osmá série bude mít premiéru až podzim.

1 12
1.2.2019

Osmé série jsme se měli dočkat v červnu, nyní je však opět vše jinak a na premiéru si počkáme až do letošního podzimu. Jeden z šéfů stanice Showtime, Gary Levine, k tomu řekl: „Původně jsme oznámili červnové datum premiéry. Kvůli natáčení v zahraničí však dochází ke zpozdění a premiéra poslední série se tak přesouvá na podzim.“

Foto: Showtime


O natáčení v Maroku jsme se zmiňovali v nedávném článku, který se týkal návratu dvou postav ze čtvrté série.

Diskuze /2

Pavel 1963

Přesun nejdříve z ledna na červen, pak zase na podzim… blby :-(

1.2.2019 | 19:59:05
svebo

Kdyby podzim.. premiéra 8. řady je 9. února 2020 :(

2.8.2019 | 20:31:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Osmá série

Osmé řady Homelandu se dočkáme až příští rok

Osmé řady Homelandu se dočkáme až příští rok

Neustálé přesouvání premiéry závěrečné série neskočilo. Nyní už víme, že se jí definitivně dočkáme až 9. února 2020. Kromě hlavních hvězd Claire Danes a Mandyho Patinkina se můžeme těšit také na návrat Mauryho Sterlinga, Linuse Roache, Beau Bridgese a Costy Ronina.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Předposlední řada Homelandu je za námi a opět šlo o vynikající podívanou, která odrážela současné dění ve světě. Jak se nám líbila, to se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás