Justice League Co zatím víme o snímku The Batman?

Co zatím víme o snímku The Batman?

Co zatím víme o snímku The Batman?

Robert Pattinson je oficiálně novým Temným rytířem a jeho film uvidíme v kinech už 15. června 2021. Pojďme si v článku shrnout, co všechno zatím o snímku víme a zaměřme se na Batmanovu detektivní práci.

8 1
10.6.2019

Děj

Robert Pattinson se narodil v roce 1986 a jeho Batman by měl být zhruba stejně starý. V chystaném snímku Matta Reevese neuvidíme přímo origin slavného gothamského hrdiny, rozhodně se však neoctneme v době, kdy je už Batman největším světovým detektivem. Ve filmu tak uvidíme detektivní bádání spojené se soubojem s klasickými padouchy.

Bude se Batman na konci pyšnit svým titulem? Foto: DC Comics


Zasazení do DCEU

To je velká neznámá. Batmana ve světě DCEU ztvárnil Ben Affleck a objevil se rovnou ve třech filmech. Nyní se však celý projekt rozvětveného univerza rozpadá a sází na méně provázané sólové příběhy. V tomto určitém rebootu se tedy určitě najde místo i pro nového Batmana, oficiální oznámení však zatím nemáme.

Bude se nový film odehrávat v DCEU? Foto: Warner Bros.

Padouchové

Reeves už dříve prohlásil, že ve filmu uvidíme více nepřátel a v poslední době pak režisér potvrdil, že se dočkáme minimálně oblíbených záporáků Penguina a Catwoman. O roli gangsterského bosse se už několikrát zajímal herec Josh Gad, jako kočičí ženu si fanoušci nejčastěji představují Vanessu Hudgens či Kristen Stewart. Reeves ovšem v nedávném rozhovoru rovněž naznačil, že bychom ve filmu mohli vidět i několik dalších záporáků. Dočkáme se tak antisystémového zloducha Anarkyho či šíleného doktora Huga Strange?

Kdo naváže na výkon Dannyho DeVita? Foto: Warner Bros.

Spojenci

Na rozdíl od Affleckova Batmana by se měl „Battinson“ spoléhat nejen na pomoc Alfreda Pennywortha, ale taktéž na schopnosti zázračného chlapce Robina. Zatímco ve filmu Batman v Superman jsme viděli kostým mrtvého Dicka Graysona, zde se spekuluje o spojenectví s Timem Drakem, jenž kromě identity Robina používal i krycí jméno Red Robin. Kterého spojence se po boku Temného rytíře dočkáme tentokrát?

Kterého Robina se nakonec ve filmu dočkáme? Foto: Netherrealm

Možnost trilogie

V případě úspěchu nového Batmana má Reeves v plánu natočit další dvě pokračování, ve kterých rozvine vlastní vizi příběhu Temného rytíře. Režisér, který zatím natočil například Cloverfield a dva snímky ze série Planet of the Apes, by tak stanul před největší výzvou kariéry. Uspěje podobně jako Christopher Nolan?

Naváže Reevees na Nolanův úspěch? Foto: Warner Bros.

Těšíte se na film The Batman? Jakých hrdinů a padouchů se v něm dočkáme?

Diskuze /7

Ratemus

no ale je sranda že pokud to je DCEU, bude to mladý Affleck…ale co Batman z přítomnosti v době Aquamana, Bvs, SSq? jistojistě nepoběží dvě batmanovské serie s jinými herci, takže další laps hoden DCEU, tleskám warneru, přišli o Afflecka, Simmonse, Ironse… na nového BAtmana se těším, ale trochu mě mrzí to zassazení…z mi­nulosti tedy bude WW, Batman, nejspíš Supergirl a z přítomnosti tedy SSq, Aquaman, Shazam…to by mě zajímalo, zda někdy bude Liga

#2 DarthRevan
10.6.2019 | 22:17:04
DarthRevan

#1 Ratemus: Hlavně je takhle pryč možnost využít Batmana i s Oddílem.

#3 Ratemus
webmaster
10.6.2019 | 22:25:58
Ratemus

#2 DarthRevan: pryč je více možností, kromě ssq s oddílem, tak taky Jokera Leta proti Batmanovi, samozřejmě Liga ve stejném složení atd

10.6.2019 | 23:05:10
Michelle84

„jako kočičí ženu si fanoušci nejčastěji představují Vanessu Hudgens či Kristen Stewart“ toto je vtip, že ano

10.6.2019 | 23:41:14
Lex Luthor

Timea Drakea znám z Young Justice jsem zvědavý, jak ho představí v hraném filmu. V třetí sérii young justice už používá krycí jméno Red Robin

#6 DarthRevan
11.6.2019 | 0:05:47
DarthRevan

#5 Lex Luthor: Red Robin je jeho alter ego v mnoha komiksech, osobně bych ale tady radši viděl jeho verzi coby klasickýho Robina. ;)

#7 Lex Luthor
webmaster
11.6.2019 | 0:13:47
11.6.2019 | 7:38:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Birds of Prey


Režie: Cathy Yan
Scénář: Christina Hodson
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Margot Robbie (Harley Quinn), Mary Elizabeth Winstead (Huntress), Jurnee Smollett-Bell (Black Canary), Rosie Perez (Renée Montoya), Ewan McGregor (Black Mask), Chris Messina (Victor Zsasz)
Stopáž: 109 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás