Justice League
84/100 - 38×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill, David Corenswet (Superman), Ben Affleck, Robert Pattinson (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner, Pruitt Taylor Vince (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

DC Studios opět chystají Loba

DC Studios opět chystají Loba

Jeden z nejlepších eRkových antihrdinů, které kdy komiks stvořil, by se konečně mohl podívat na plátna. DC podle všeho znovu oživuje tvorbu snímku Lobo o Velkém šéfovi, který patří mezi nejlepší galaktické námezdní lovce.

5 2
9.7.2024

Lobo v komiksu debutoval v roce 1983 v sérii Omega Men, jež vycházel z Green Lantern a Teen Titans. O sedm let později se už dočkal vlastní minisérie Lobo: The Last Czarnian, ve které se čtenáři dozvěděli více o jeho originu a také si zamilovali jeho nekorektnost. Lobo se brzy stal jednou z nejoblíbenějších postav celého DC a brzy se propracoval i do různých animovaných seriálů, například Superman: The Animated Series nebo Justice League Action. V roce 2019 se pak poprvé představil i v hrané formě, když si ho Emmett J. Scanlan zahrál ve druhé řadě seriálu Krypton.

Hraného Loba jsme viděli dosud jen vseriálu Krypton. Foto: Syfy

Už v roce 2009 pak studio Warner Bros. ohlásilo tvorbu hraného filmu o Velkém šéfovi, jak se Lobovi běžně přezdívá. Režie se tehdy měl ujmout úspěšný britský tvůrce Guy Ritchie a projekt měl mít rating PG-13. To se Ritchiemu moc nezamlouvalo a nakonec ho na režijní sesli nahradil Brad Peyton. Do hlavní role se uvažovalo o Dwaynu Johnsonovi, který ale nakonec přešel do projektu Black Adam. O projektu naposledy padlo slovo v roce 2018, když se ho měl ujmout Michael Bay.

Film, který byl ohlášen v roce 2009, nakonec WB hodilo do koše. Loni ale nově jmenovaným šéfům DC Studios, Jamesi Gunnovi a Peteru Safranovi, představil svou vizi Jason Momoa. Muž, který je snad k hraní Loba předurčen, v tu chvíli zrovna zakončil svou atlantskou pouť coby Aquaman v zanikajícím DCEU. O osudu tohoto nového projektu zatím nebylo rozhodnuto. Několik zpráv od insiderů ale hlásí, že Lobo se nakonec svého celovečerního debutu dočká v brzké době.

Momoa se coby Aquaman objevil v šesti projektech DCEU. Foto: Warner Bros.

Zda si ho zahraje Jason Momoa a zda bude projekt spadat přímo do DCU zatím nevíme. Pokud se ale informace ukáže jako pravdivá, byly by DC Studios proti sobě, pokud by neobsadily Momou, jenž o roli dost usiluje. Nutno ale říct, že Momoa už za sebou jedno komiksové zklamání má. Před pár lety se vzdal role Erica v remaku The Crow, kterou nakonec letos ztvární Bill Skarsgård.

Přáli byste si film Lobo v hlavní roli s Jasonem Momou?

Diskuze /8

kunko

Lobo v Kryptone bol super (ako aj seriál samotný,určite si zaslúžil pokračovanie), Emmett J. Scanlan by ho mal hrať či už vo vlastnom seriály alebo vo filme aj keď na veľké plátno proti Jasonovi nemá šancu…

#3 DarthRevan
9.7.2024 | 12:34:36
Stardos

Podle insiderů byl Momoa osloven kvůli roli v Supergirl. Už dlouhodobě se spekuluje, že by se v Supergirl mohl ukázat Lobo, a to buď nahradit hlavního záporáka z komiksu, ze kterého vychází, nebo mít vedle Supergirl druhého protagonistu, který by zaujal větší část publika

#4 DarthRevan
9.7.2024 | 13:11:40
DarthRevan

#1 kunko: Tak on byl jednu dobu snad i spin-off s Lobem v plánu, nakonec z něj sešlo

webmaster
9.7.2024 | 13:58:51
DarthRevan

#2 Stardos: Jo, o tý Supergirl jsem taky někde čet, teď se ale začlo spekulovat už přímo Lobo celovečeráku…

webmaster
9.7.2024 | 13:59:19
JK

Mamoa Lobem a jedině Rko jinak to nemá cenu ;) ale víc by mě zajímal ten Costantine 2 s Reveesem zda fakt vznikne ???

#8 DarthRevan
9.7.2024 | 14:30:23
default

John Cena by taky nebyl spatnej… at uz proporcema a nebo stejne stupidnima hlaskama. :D

#7 DarthRevan
10.7.2024 | 23:13:53
DarthRevan

#6 default: Ideálně ho i nechat jako Peacemakera a pak je dát do jedný scény :)

webmaster
11.7.2024 | 0:44:30
DarthRevan

#5 JK: Zatim to ofiko nikdo nezrušil… Ale silně o tom pochybuju

webmaster
11.7.2024 | 0:44:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Aquaman a ztracené království

Režie: James Wan
Scénář: David Leslie Johnson-McGoldrick
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Jason Momoa (Aquaman), Patrick Wilson (Orm), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Dolph Lundgren (Nereus), Nicole Kidman (Atlanna), Temuera Morrison (Thomas Curry), Amber Heard (Mera)

Stopáž: 124 minut

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama