Justice League
84/100 - 38×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill, David Corenswet (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

Studio Warner Bros. ruší dva snímky, zároveň pak potvrzuje tvorbu Supergirl

Studio Warner Bros. ruší dva snímky, zároveň pak potvrzuje tvorbu Supergirl

Warneři znovu přehodnocují svou strategii a rozhodli se obětovat některé dříve ohlášené projekty. Naopak, některé další snímky se konečně hýbou kupředu a The Batman přichází s nadějnou zprávou.

9 6
2.4.2021

V rámci Zack Snyder's Justice League jsme se letos dočkali představení rasy Nových bohů, jmenovitě Darkseida, DeSaada a Steppenwolfa. Příběh těchto mocných bytostí měl dokreslit jejich spin-offový snímek New Gods, ve kterém bychom se dočkali obou dvou frakcí, tedy Apokolipsu i Nové Geneze a celé řady dalších postav. Tvorbu projektu dostala na starosti Ava DuVernay coby režisérka, scénáře se pak chopil komiksový autor Tom King. Jejich snímek měl vycházet z díla Jacka Kirbyho a ukázat zrod Nových bohů i spory mezi vládci Izayou a Darkseidem, nakonec se jej ale nedočkáme, neboť jej studio zrušilo. Zda to znamená jistý odklon od „SnyderVerse“, není jisté, Darkseid se klidně může objevit v nějakém dalším projektu v DCEU.

Nových bohů se nakonec nedočkáme. Foto: DC Comics

Druhým zrušeným snímkem je spin-off Aquamana The Trench. Ten plánoval režisér James Wan a chtěl jím navázat na své dřívější hororové počiny. Snímek měl sledovat podmořskou rasu Hlubinných (Trench), kterou Aquaman donutil bojovat proti Ocean Masterovi ve zmíněné sólovce. Wan nakonec tento projekt nepřipraví, v DC ale rozhodně nekončí, neboť nedávno dokončil animovanou minisérii Aquaman: King of Atlantis a brzy se pustí do tvorby Aquamana 2.

Hlubinných se nakonec nedočkáme. Foto: Warner Bros.

Kupředu se naopak pohnuly projekty Supergirl a Static Shock, které mají údajně hotové první nástřely scénářů. Na sólovce Dívky z oceli, ve které by si roli ze snímku The Flash měla zopakovat Sasha Calle, se coby scenárista podílí Oren Uziel (Mortal Kombat) a podle interních zpráv odevzdal WB velice pěkný příběh, jenž by dokonce měl propojit Supergirl s dřívějším DCEU. Static Shock pak potvrdil nástup scenáristy Randyho McKinnona a aktuálně probíhá hledání režiséra.

Velké zprávy přichází i o snímku The Batman z dílny režiséra Matta Reevese, který by měl nakonec být součástí DCEU. Nové příhody Bruce Waynea a dalších gothamských protagonistů by se ale měl odehrávat na Zemi-2, určitého vysvětlení tohoto settingu bychom se mohli dočkat v rámci snímku The Flash. Ten, jak je už dlouho známo, má otevřít bránu do Multivesmíru a ukázat vícero Batmanů. Tak třeba se nakonec ukáže i Robert Pattinson.

Bude Batman součástí DCEU? Foto: Warner Bros.

Na který budoucí DC film se těšíte nejvíce?

Diskuze /9

Stardos

Těch New Gods je škoda. Zrovna jeden z těch snímků, které bych fakt rád viděl. Je ale dost možné podle toho, co jsem viděl, že projekt úplně ztracený není – přesunul by se pod vedení HBO a možná by to byl seriál a ne film. Za seriál bych byl i radši.

#2 DarthRevan
2.4.2021 | 22:30:44
DarthRevan

#1 Stardos: Jj, ale není to jistý… Každopádně by to nedělala Ava – což by bylo jen dobře!

webmaster
2.4.2021 | 22:41:18
tom99

Spin-off Aquamana byla hloupost, za to jsem rád. U New Goods to mohlo být zajmavé, ale asi se bez toho nyní taky obejdeme…

webmaster
3.4.2021 | 0:29:26
DC Expert

Rozhodně na Mortal Kombat jsem zvědavý a na sebevražedný oddíl 2 také. Oni tam dají Kingsharka. ještě bych ale uvítal Gorilu Grodda, ale ten by se mohl objevit ve flashovi ten gorilák a také by mohli zfilmovat Injustice. Vidět Supermana jako záporáka, který jde po hrdinech.

3.4.2021 | 7:32:21
OliviaBenson.

já se těším hlavně na dvojku Aquamana, teď jsem koukala na jedničku už po 3. a fakt dobrý, utvrdilo mě to v tom, že na rozdíl od jeho scén v ZSJL mi Wanovo vyobrazení Aquamana a jeho světa fakt sedlo

3.4.2021 | 13:01:03
tomaz1124

Nechci odsuzovat Warnery ale prostě Snyder ukazal že by mohl ukazat vice mě se libí ta dlouhá verze Snyderovy Vize a chtěl bych aby Warneři se snažily vydolovat s toho co nejvice a konečně ukazaly že maji na Marvel ja jsem sice vice Fanoušek Marvelu ale na DC se rad kouknu #RestoreTheSny­derverse ale samozřejmě chci vidět i Jiné Země a Multivesmír

3.4.2021 | 13:05:29
Geek

New Gods je obrovská škoda, zvlášť teď, kdy i dávalo smysl vzhledem k tomu, jak se všichni mohou zbláznit ze Snydera a jeho zamračené, propršené temné Ligy, stvořit takový film, kde by se lépe osvětlil Darkseid, dostal by nějaký backgeound a divák by ho nevnímal jen jako tmavou, umělou a zlou hroudu. Škoda.

3.4.2021 | 14:49:21
Ratemus

Tak je to jasný, NG bylo na mrtvém bodě proč asi? Protože warner dělal za Snyderem tlustou čáru a NG měly být o Apocolips a Darkseidovi Snydera, když ještě byl v kurzu. Teď přišel SC na Hbo max. Lidi teď fňukají po snyderverzu, warner mění plány a k snyderovi se pořád nechce vracet a AT&T cítí že NG aktuálně nejsou pro warnery lukrativní. Ono příkaz k zrušení nejspíš přišlo shora od AT&T. Pokud bude snyderverze, věřím že New Gods budou právě na hbo max

#9 DarthRevan
3.4.2021 | 19:43:42
DarthRevan

#8 Ratemus: Jsem téhož názoru – pokud bude Snyder, tak bude na Maxu.

webmaster
3.4.2021 | 19:49:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Aquaman a ztracené království

Režie: James Wan
Scénář: David Leslie Johnson-McGoldrick
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Jason Momoa (Aquaman), Patrick Wilson (Orm), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Dolph Lundgren (Nereus), Nicole Kidman (Atlanna), Temuera Morrison (Thomas Curry), Amber Heard (Mera)

Stopáž: 124 minut

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama