Justice League Wonder Woman přiletí s kapitánem Kirkem. Na palubě je i režisérka

Wonder Woman přiletí s kapitánem Kirkem. Na palubě je i režisérka

Wonder Woman přiletí s kapitánem Kirkem. Na palubě je i režisérka

Zatímco doposud se jednalo pouze o teorie fanoušků, nyní je oficiálně potvrzeno, že si Chris Pine, známý především jako kapitán Kirk z nového filmového Star Treku, zahraje v sólovém filmu Wonder Woman Stevea Trevora. Známá jsou také jména tvůrců.


17 0
31.7.2015

Sólový film superhrdinky Wonder Woman v hlavní roli s Gal Gadot dorazí do kin 23. června 2017. Režie se ujme Patty Jenkins, která za sebou má režírování seriálů The Killing, Entourage nebo Arrested Development. Scénář napíše začínající autor Jason Fuchs, který má na svém kontě zatím jen scénář k jednomu kino filmu, a to ke čtvrté Době ledové. Z producentského křesla poté budou na film dohlížet Zack Snyder, jeho žena Deborah Snyder, Charles Roven a Richard Suckle.

Na rozdíl od všech dosavadních filmů, jejichž tvůrci nám jsou známí, sází DC Comics u Wonder Woman na méně známé osoby. To však platí pouze u štábu, první herecká posila je totiž více než zvučného jména.


Jak informoval web thewrap.com, po boku Wonder Woman se objeví Chris Pine, který se všem filmovým divákům zaryl do paměti především díky posledním dvěma Star Trekům J. J. Abramse jako kapitán James Tiberius Kirk. Nyní se zapíše jako představitel již druhé komiksové postavy, ve Wonder Woman se totiž objeví v roli Stevea Trevora.

Steve Trevor je americký pilot, jenž ztroskotá na rodné domovině princezny Diany, která jej zachrání a jako velvyslankyně Amazonek ho dopraví zpět na jeho základnu. Vybavena amazonským brněním, mečem, lasem pravdy, svými „bojovými náramky“ a uměním létat nakonec zůstane ve světě lidí a připojí se k Lize spravedlnosti, zatímco udržuje milostný vztah se Stevem Trevorem, který jí vždy stojí po boku a pomáhá jí, když je třeba.

Takový je stručný komiksový příběh. Zda se ho budou tvůrci držet i v novém filmovém zpracování, se dozvíme nejspíše až roku 2017, kdy dostane Wonder Woman po objevení se v Batman v Superman: Dawn of Justice zasloužený prostor.

V roli Stevea Trevora se objeví Chris Pine. Foto: DC Comics

Diskuze /6

tom99

A já doufal, že Chris Pine bude novým Halem Jordanem :-(

#2 Bobisudka
webmaster
31.7.2015 | 16:31:21
Bobisudka

#1 tom99:. Přesně tak. Ale i tak super zpráva :)

webmaster
31.7.2015 | 17:15:31
Denko069

V 2017 má byť aj Batman, nie?

#4 TheDarkKnight
31.7.2015 | 18:52:34
TheDarkKnight

#3 Denko069: Sólovka rozhodně ne, ta bude nejspíše nejdřív roku 2020, bude ji totiž režírovat sám Ben Affleck, který předtím má v plánu ještě jiný film.

#5 Dragon94
31.7.2015 | 22:22:21
Dragon94

#4 TheDarkKnight: Já bych sólovku viděl tak na rok 2018. A už je myslím potvrzené, že filmová WW nebude umět létat.

#6 TheDarkKnight
1.8.2015 | 11:19:34
TheDarkKnight

#5 Dragon94: V předběžném rozpisu DC filmů do roku 2019 sólovka Batmana není, takže proto tipuju 2020. S nelétáním jsem četl fanouškovské dohady, ale oficiální potvrzení jsem zatím nikde neviděl, proto jsem to do článku nezapracovával, ale pravděpodobné to jisté je.

1.8.2015 | 14:45:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman