Justice League
84/100 - 38×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill, David Corenswet (Superman), Ben Affleck, Robert Pattinson (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner, Pruitt Taylor Vince (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

Barry Allen (Země-89)

Barry Allen (Země-89)

Osmnáctiletý puberťák, který se potkává se svým já z jiného vesmíru.

Sezóny 1
2023 - 2023

Informace

Skutečné jméno: Bartholomew Henry Allen
Výška: 1,8 m
Váha: 75 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Christina Hodson
Představitel: Ezra Miller
Poprvé se objevil v: The Flash (červen 2023)

DC Extended Universe

V alternativním roce 2013, do kterého se primární Flash dostane, nikdy nedošlo k vraždě Nory Allen. Barry se tak v klidu mohl dát na studia a vyrůstat po boku milující rodiny. Při jedné rutinní návštěvě rodičů ale pilný student natrefí na svého dvojníka z jiného vesmíru, což změní jeho život naruby.

Mladý Barry potkává své starší já. Foto: Warner Bros. Discovery

Díky pomoci Flashe se z Barryho rovněž stane metačlověk, který následně společně s Batmanem zachrání ze sovětského vězení hrdinnou Supergirl. Jakmile primární Flash získá schopnosti zpět, vydává se se svým mladším já, Temným rytířem a Dívkou z oceli do finálního boje se Zodem a Faorou. Během bitvy ale Flash odhalí hrozivou pravdu – nejde ji vyhrát. S tím se ale Barry nehodlá smířit a nesčetněkrát se pomocí Zdroje rychlosti vrátí v čase, aby boj zvrátil. Postupně je odhaleno, že po milionech pokusů se z Barryho stal tzv. Dark Flash, pokroucená verze Šarlatového běžce, která už přišla o všechno dobro. Když tento Dark Flash zaútočí na Flashe, obětuje Barry svůj život, aby svého dvojníka z primárního vesmíru zachránil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Aquaman a ztracené království

Režie: James Wan
Scénář: David Leslie Johnson-McGoldrick
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Jason Momoa (Aquaman), Patrick Wilson (Orm), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Dolph Lundgren (Nereus), Nicole Kidman (Atlanna), Temuera Morrison (Thomas Curry), Amber Heard (Mera)

Stopáž: 124 minut

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama