Justice League Thomas Wayne (DC Black)

Thomas Wayne (DC Black)

Thomas Wayne (DC Black)

Bohatý gothamský doktor a vlastník Wayne Enterprises, jenž kandiduje na starostu Gothamu.

Sezóny 1
2019 - 2019

Thomas Wayne patřil mezi nejvlivnější gothamské obyvatele, proto nebylo divu, že se rozhodl kandidovat na starostu. Lidé k němu vzhlíželi a obzvlášť obdivovali jeho kampaň proti maskovaným anarchistům. Cesty Arthura Flecka a Thomase se střetly poté, co Penny svému synovi zalhala o jeho otci a chybně jej tak označila za Wayneova syna. Arthur Thomase konfrontoval na promítání filmu Modern Times, kandidující filantrop mu však vyjevil pravdu a varoval jej před dalším kontaktem s jeho rodinou. Když Arthur pod identitou Jokera vyvolal v Gothamu anarchistické nepokoje, vyrazil si Thomas s rodinou na snímek Zorro. Při odchodu jej s manželkou ale jeden z klaunů zastřelil. Jeho syn Bruce Wayne na tuto hrůznou scénu jen tak nezapomene a v budoucnu oblékne proslulou netopýří kápi.

Brett Cullen jako Thomas Wayne. Foto: Warner Bros.


Více informací o Thomasovi naleznete v jeho profilu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Joker


Režie: Todd Phillips
Scénář: Todd Phillips a Scott Silver
Hudba: Hildur Guðnadóttir
Hrají: Joaquin Phoenix (Arthur Fleck), Frances Conroy (Penny Fleck), Robert De Niro (Murray Franklin), Zazie Beetz (Sophie Dumond), Brett Cullen (Thomas Wayne), Dante Pereira-Olson (Bruce Wayne), Douglas Hodge (Alfred Pennyworth), Brian Tyree Henry
Stopáž: 122 min

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás