Legends of Tomorrow S05E10: The Great British Fake-Off

S05E10: The Great British Fake-Off

S05E10: The Great British Fake-Off

Zatímco se Sara zotavuje z poslední bitvy, Charlie si začne všímat, že něco s ní není v pořádku. Constantine a Zari uvíznou v roce 1910 se spoustu navrátilců z pekla. Mezitím Ava, Gary a Rory se vydají na výlet a Nate s Charlie budou hlídat Waverider.

cz sk
28.4.2020
690 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak je Gary vzal do pekla aniž by jim předem neřekl pravidla a nemělo chybu jak Mick okamžitě našle cestu a to že je Astra nejdřiv převezla a potom s nima zase pracovala tak to nemělo chybu a jinak situace v hotelu byla fakt zajimava.

20.11.2020 | 21:14:32
Biki

Néé Zari a John spolu ne :(

7.5.2020 | 13:19:36
tom99

Nejvíc mě na seriálu baví Zari, nevím, zda je to herečkou či postavou, ale podle mě už jediná, která si zachovala z celého týmu nějakou osobnost. Zbytek už je fakt děs, občas ještě zazáří Constantine či Mick, ale už to slábne…

webmaster, grafik
1.5.2020 | 17:54:06
Lex Luthor

Brutus, Bonie a Claid, Jack Rozparovač a další navrátilci z pekla opět super díl u Sáry se začínají projevovat nové schopnosti

29.4.2020 | 22:32:48

Legends of Tomorrow
71/100 - 131×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Stav překladu

Epizoda S05E15: Swan Thong

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“ Přečas : @OggyCZ

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh již brzy opustí seriál Legends of Tomorrow. Jeho postava byla jednou z hlavních již od samého začátku, ale nyní po dlouhých pěti letech seriál opouští. A nekončí pouze on, ale i jeho žena Courtney Ford. Původně se mělo za to, že herci chtěli odejít sami, ale pravda je nakonec jiná.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás