Legends of Tomorrow Ava Sharpe bude hlavní postavou i v již potvrzené páté řadě

Ava Sharpe bude hlavní postavou i v již potvrzené páté řadě

Ava Sharpe bude hlavní postavou i v již potvrzené páté řadě

Možná se náš tým zase o něco rozroste, protože se již mluví o dalších postavách, které by se mohly přidat k naší posádce na Waverideru. Jmenovitě například Darien Martin, kterému to tvůrci přislíbili již před čtvrtou řadou. Nyní se stoprocentní jistotou víme, že se můžeme těšit i na Avu.

15 9
5.3.2019

Jelikož si seriál prochází dlouhou pauzou a vrátí se až v dubnu, novinek o show Legends of Tomorrow v posledních dnech a týdnech moc není. Nyní vám alespoň přinášíme zprávu, že Ava Sharpe bude hlavní postavou i v páté řadě. Opět si ji zahraje Jes Macallan. Půjde již o její třetí sezónou, z toho dvě byla a bude hlavní postavou.

(Ava se na nás bude usmívat i v příští řadě. Foto: CW)


Ava Sharpe je velice důležitým charakterem pro vývoj Sary Lance. Ta se v posledních dílech výrazně změnila, protože její život nabral zcela jiné obrátky. Sama Caity Lotz se k celé situaci vyjádřila a řekla, že je dobře, když Sara někoho má. Vždy se totiž chovala tak, že nemá co ztratit. Nyní, když je její rodina mrtvá, potřebovala se zase o někoho strachovat a mít pro co žít. Teď má Sara Avu a celý život se jí změnil.

Zároveň je také podle Caity Lotz zásadní, že v seriálu nemáme pouze kapitánku ženu, ale také hlavní postavu, která je vůdcem a zároveň bisexuálem. Pro společnost je to dle Caity Lotz velice důležité. Seriál se na televizní obrazovky vrátí na začátku dubna, čeká nás ještě polovina řady, takže se můžeme těšit na osm epizod, které doposud rozporuplnou řadu snad zvednou.

Máte rádi Avu Sharpe? A jste rádi, že bude hlavní postavou i nadále?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

jolie.l

Super .milujeme AVU se Sadou a Ještě je skvělá a sexy

5.3.2019 | 18:39:35
jolie.l

Super milujeme AVU se Sárou a Jes je sexy a skvělá.

5.3.2019 | 18:44:55
Lex Luthor

Super Ava a Sára jsou sexy tady mi propaganda LGBT nevadí protože je to přirozené a skvěle to zapadá do dění v seriálu. Takhle by to mělo být i u jiných seriálů. Bohužel to tak není a mnohdy to působí až moc uměle a násilně. Naštěstí to není případ Legend.

#4 jolie.l
5.3.2019 | 19:00:56
jolie.l

#3 Lex Luthor: úplný souhlas jsou přirozené a doplňují se …

5.3.2019 | 19:18:08
Baltik

Nemám ji rád, těmi svými výrazy se mi znelíbila.

5.3.2019 | 19:41:04
KaraSnowAllen

Stále nesympatická.

6.3.2019 | 21:39:29
Simbay

Caity lotz a He's Macallan jsou moje oblíbené herečky, Jes ještě že seriálu Mistresses. Když začali hrát spolu, tak jsem byla šťastná a když se stala Avalance tak jsem byla v sedmém nebi. Jsem moc ráda, že Jes podepsala smlouvu na další rok, protože to znamená, že nezruší Avalance , jako třeba v Supergirl museli zrušit sanvers, když odešla Maggie (její představitelka dostala jinou nabídku). Miluji tuto sérii legend a věřím, že i pátá série bude skvělá!!!

10.4.2019 | 7:38:03
Simbay

Nejsem lesba, ale kdo viděl Mistresses serial, tak musí uznat, že je Jes Macallan neuvěřitelně sexy.

10.4.2019 | 7:40:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E16: Hey, World!

cz100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.