Legends of Tomorrow Black Flash zamířil do seriálu a ve finále se dočkáme známé postavy

Black Flash zamířil do seriálu a ve finále se dočkáme známé postavy

Black Flash zamířil do seriálu a ve finále se dočkáme známé postavy

V epizodě The Legion of Doom se nečekaně objevil záporák Black Flash, který posunul seriál do dalšího stádia. Kromě toho do seriálu ve finále druhé řady zavítá postava, která v Legends of Tomorrow nikdy nevystoupila a zřejmě už ani nikdy nevystoupí. Kdo to podle vás asi bude?


22 0
6.2.2017

Black Flash je velice kontroverzní postava, po které fanoušci dychtí v seriálu Flash. Tento nebezpečný rychlík se ale v seriálu o Barrym Allenovi zatím pořádně neobjevil, ale to neznamená, že nemůže poctít návštěvou jiný seriál. Black Flash tedy zavítal do Legends of Tomorrow. Zatím jsme ho viděli pouze v jedné epizodě, ale není vyloučeno, že se ještě neobjeví. Jeho výskyt měl spojitost s Eobardem Thawnem. Dozvěděli jsme se, že po Eobardovi jde časový přízrak, který ho chce vymazat z existence. Koneckonců Eobard nemá ani existovat.

(Zoom nedopadl na konci druhé řady příliš dobře. Foto: CW)


Na Black Flashe jsme ve vesmíru Arrow už nejspíše narazili. Ve finále druhé sezóny Flashe, kdy se Hunter Zolomon (aka Zoom) snažil zničit multivesmír, si pro Zolomona přišli dva časové přízraky, kteří následně Zooma přeměnili v něco ohavného. Fanoušci si myslí, že ho změnili v Black Flashe, který by se měl na základě zvěstí ve třetí řadě Flashe objevit. Zda se dříve objeví právě v něm, nebo v Legendách, zatím nevíme.

Ve finále seriálu se dočkáme ještě jedné známé postavy z ostatních komiksových seriálů stanice CW, ale bohužel nevíme jaké. Výkonný producent seriálu Marc Gugenheim byl tajemný a pouze naznačil: nemůžu být bohužel konkrétní, ale zjevení této postavy v seriálu byla jedna z nejzábavnější věcí, kterou jsme letos udělali. Zkrátka se objeví postava, kterou jsme v Legendách ještě neviděli a už ji zřejmě ani neuvidíme.

Co říkáte na příchod Black Flashe? Kdo si myslíte, že poctí svou návštěvou seriál Legends of Tomorrow?

Diskuze /18

Lex Luthor

Napadá mě John Constantine, legendy narazí na magii v příběhu o Camelotu, tam by se mohli objevit Merlyn, Artuš a Wordigen.

6.2.2017 | 19:00:28
jardach

já bych zase v Legendách rád viděl Grodda a nějak to naváže na Flashe, kde se „město zotavuje z útoku opic“ ;-)

6.2.2017 | 19:08:59
skalloo

Podľa mňa eddie..bude to mať niečo spoločne s RF si myslím :)

6.2.2017 | 19:26:49
Stardos

Jak jako nikdy už neobjeví? To se ať raději ten Constantine neukazuje :D Bude to Tommy si myslím

6.2.2017 | 19:32:21
Holldir

Autor tohoto článku napsal…známá postava z ostnách komiksových seriýlů CW. Což znamená, že to je postava která byla minimálně ve dvou dalších seriálech. A Nějak si nepamatuji, že by grodd byl v seriálu arrow nebo supergirl natož v constantinovi a pokud mám pravdu tak ten to logicky být nemůže. Constantin? Ten by to teoreticky být mohl páč byl ve dvou seriálech. Pak by to samozřejmě mohly být postavy které byly v několika crossoverech flashe a arrow

6.2.2017 | 19:34:45
Holldir

Opět…Tommy ani Eddie to být nemohou pokud autor tohoto článku píše přesné info

6.2.2017 | 19:35:37
Stardos

Ještě Deadshot by to mohl být. Ale stejně nechápu to, že se tam po prvním výstupu už neobjeví :D To mi přijde blbé říct, když se třeba nakonec rozhodnou změnit rozhodnutí

#9 skalloo
6.2.2017 | 19:41:26
Big_Boss

Zklamu všechny a i kdybych taky Johna Constantina rád uvítal, tak se ho nedočkáme dříve než koncem třetí, případně čtvrté řady LoT. SPOILER! Postava která ve finále vystoupí bude Flash ze Země-3 samotný Jay Garrick.

#10 Holldir #11 Ecio557
6.2.2017 | 20:31:57
skalloo

#7 Stardos: veru deadshot nieje zly typ..alebo laurel :D

6.2.2017 | 20:46:37
Holldir

#8 Big_Boss: I když si říkám kde tom99 jakožto autor článku vyčetl, že to bud epostava která byla minimálně ve dvou seriálech. Jay Garrick byl jen v jednom

6.2.2017 | 22:39:42
Ecio557

#8 Big_Boss: Pokud je info že se postava vyskytla minimálně ve 2 seriálech Darrick to nebude. Myslím a vsázim na Constantina. Nezapomínejme že máme co dočinení s Darkem a ten provozoval Magii. Navíc sama epizoda s názvem Camelot nám slibuje magii je to doba Merlina a Krále Artuše z Camelotu

7.2.2017 | 3:27:00
HOUND

…opět, není to přízrak, ale srmt(ka) pro speedstery.

7.2.2017 | 8:25:41
antty

camelot ale ještě není finále. a autor článku nenapsal, že je to postava minimálně ze dvou dalších seriálů, tak jste si to vy jen vyvodili.

7.2.2017 | 14:57:33
antty

myslel to spíše jako postava z některého z ostatních seriálů.

7.2.2017 | 14:58:32
Anckrst

Nebude to Robbie Amell a.k.a. pôvodný firestorm? Môže to byť sranda keď sa tam stretnú tí traja a Stein by sa s robbiem spojil. ako by Jackson pozeral.

7.2.2017 | 19:05:31
NoP.NoG.

další speedster už mě to začina srat už jich tam bylo snad 10

#17 Big_Boss
8.2.2017 | 0:29:51
Big_Boss

#16 NoP.NoG.: Flash, Reverse-Flash, Zoom, Trajectory, Jay Garrick, Jesse Quick, The Rival, Kid Flash, Savitar a teď nás čeká ještě Accelerated Man (Flash ze Země-19). Sakra, tak máš pravdu, už je to fakt desátý Speedster :D Nezapomněl jsme na někoho ?

8.2.2017 | 1:34:10
Comics_Fan

Hmm, takže Zoom je zpátky v nové podobě.

8.2.2017 | 17:32:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás