Legends of Tomorrow Captain Cold zavítá do seriálu v podzimním finále

Captain Cold zavítá do seriálu v podzimním finále

Captain Cold zavítá do seriálu v podzimním finále

Leonard Snart si nažhaví svou zbraň až v podzimním finále seriálu, ve kterém se kromě Captaina Colda můžeme těšit na kompletní Legion of Doom. Žádné oživování se konat nebude a potkáme se s Leonardem, kdy ještě byl bezcitný a krádeže byly jeho denním chlebem.


24 0
26.10.2016

Wentworth Miller již během natáčení první řady prohlásil, že v případné druhé řadě už nebude hlavní postavou. To ale nevylučuje, že by se nemohl v ní alespoň na chvíli objevit. Leonard Snart se objeví v podzimním finále společně s Damienem Darhkem, Eobardem Thawnem a Malcolmem Merlynem.

V tu chvíli se nám představí Legion of Doom, nepřátelská skupina, se kterou Legendy budou bojovat po zbytek druhé řady. Leonard Snart v první řadě zemřel a zřejmě k žádnému oživování se schylovat nebude. Poznáme znovu Leonarda v jeho největší zlodušské slávě, ve které jsme ho viděli v prvních dílech seriálu The Flash. Těžko říci, zda mladší verze Leonarda vůbec v té době znala Micka Roryho.


(Leonard Snart se připravuje na velký návrat do seriálu. Foto: CW)

Bude zajímavé sledovat, jak Legendy budou reagovat na svého bývalého člena týmu, který se postaví proti nim. Mick Rory měl s Leonardem nejbližší vztah, ale v posledních dílech první řady vzkvétala láska i mezi Leonardem a Sarou. Legendy se určitě pokusí získat Leonarda na svou stranu, ale jak přesvědčí muže, který de facto nikdy na jejich straně nebyl, protože se jedná o mladší verzi Leonarda Snarta?

Pokud jste viděli dnešní epizodu Flashe s názvem The New Rogues, tak jste si všimli, že Leonard v epizodě vystoupil. Už před odvysíláním epizody se spekulovalo, zda Snart nebude žít kvůli tomu, že Flash změnil časovou linii na konci minulé řady. Dle epizody ale zůstává vše stejné – Leonard Snart je na Zemi 1 v současnosti skutečně mrtvý a v seriálu Legends of Tomorrow budeme vídat jeho verzi z minulosti, která bude dost podobná, jakou jsme dnes viděli v epizodě The New Rogues.

Diskuze /3

Liss93

Když už se jednou změnil, tak proč by nemohl i nyní… Mick do něj to dobro klidně i vmlátí :D

26.10.2016 | 22:27:29
m.dak

Micka by znát měl, pokud se dobře pamatuju, tak někde v první řadě vzpomínali, že se znají už od školy.

#3 wally weed
27.10.2016 | 0:36:36
wally weed

#2 m.dak: přesně tak, ti se znají dlouho, spíš aby Mick nešel za Coldem

28.10.2016 | 16:51:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Helen Hunt

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Legends of Tomorrow překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.