Legends of Tomorrow Do crossoveru se vrátí Jonah Hex a v řadových epizodách se můžeme těšit na posilu z Jessicy Jones

Do crossoveru se vrátí Jonah Hex a v řadových epizodách se můžeme těšit na posilu z Jessicy Jones

Do crossoveru se vrátí Jonah Hex a v řadových epizodách se můžeme těšit na posilu z Jessicy Jones

Letošní crossover bude konečně i s účastí Legend. I když se nám tým pomalu obměňuje a staré jádro seriál již opustilo či opustí, stále půjde o skvělou podívanou. Dobrou zprávou je rozhodně to, že se vrací Jonah Hex z Divokého západu, který hrdinům pomůže ve společném crossoveru.

8 0
10.9.2019

Oblíbená postava Jonaha Hexe se opět vrátí do seriálu. Tvůrci již dříve říkali, že se vždy snaží v každé sezóně najít alespoň malé místo právě pro tuto postavu, která jim velice přirostla k srdci. Minulý rok jsme se Hexe bohužel nedočkali, nyní to bude rovnou ve společném crossoveru s názvem Crisis on Infinite Earths.

Bohužel zatím nevíme, z jakého důvodu se Jonah vrátí. Jelikož ale crossover bude i tak přeplněný spoustou jiných postav, neočekáváme, že by měl nějakou větší úlohu. Spíše půjde o drobné cameo. Znovu připomínáme, že Legendy se letošního crossoveru opět zúčastní po roční pauze, kdy byly úmyslně vynechány, protože se v jejich seriálu objevuje příliš velké množství postav.


(Terry Chen v seriálu Jessica Jones. Foto: Netflix)

Nyní ale zpět ke klasickým epizodám. Pátou epizodu s názvem Mortal Kahnbat zrežíruje samotná Caity Lotz. Je obecně zvykem, že herci působící delší dobu u jednoho seriálu si posléze sami stoupnou za kameru. To se Caity právě nyní podařilo, ale i na postavu Sary Lance se můžeme těšit, protože její charakter projde značnou proměnou.

V této epizodě, ve které se nepochybně bude odkazovat na slavnou videohru Mortal Kombat, se také objeví herec Terry Chen, kterého si můžeme pamatovat z druhé řady seriálu Jessica Jones, kde ztvárnil Pryce Chenga. Chen také sehrál důležitou roli v první řadě upířího seriálu Van Helsing, na hostování se objevil i v Arrowovi.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

LIPLIK

A hlavně sehrál velikou roli v Continuum. :)

#2 choudys
10.9.2019 | 16:34:41
choudys

#1 LIPLIK: Taktak, správně, důležitou roli :)

10.9.2019 | 20:43:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E00: Crisis on Infinite Earths: Part Five

cz50%

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna staronová postava se na chvilku vrátí do seriálu. Navíc tu visela ve vzduchu možnost, že se Martian Manhunter přesune ze Supergirl do Legends of Tomorrow, které hlásí úbytek postav. Jak moc by to Martianu Manhunterovi mezi Legendami slušelo? A co je na tom přesunu pravdy?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás