Legends of Tomorrow Gugenheim: Legendy se stanou novými pány času

Gugenheim: Legendy se stanou novými pány času

Gugenheim: Legendy se stanou novými pány času

Vandal Savage je poražen a žádní páni času už nyní nejsou. Kdo se nyní tedy bude starat o proud času? Vypadá to, že to v příští sezóně budou naše Legendy. Dále přinášíme utajovanou fotku záhadného herce.


22 0
21.7.2016

První série měla jasný koncept – porazit Vandala Savage, což se nakonec povedlo. S jeho poražením se ale objevily i jiné problémy, především současná absence pánů času. O času toho aktuálně vědí nejvíce Legendy v čele s Ripem Hunterem, proto budou ve druhé řadě nepsanými strážci dějin. Druhá řada tedy bude spíše globálně zaměřená a Legendy se budou starat o problémy v celém vesmíru. Nepůjde již pouze o poražení jednoho člověka.

Přesto pochopitelně druhá řada musí mít nějakého ústředního padoucha. Šušká se, že novým záporákem by mohl být Monarch. Monarchem se v komiksech stal Hank Hall, který začal běsnit poté, co ztratil svého bratra. Nedávno se také uskutečnilo první setkání herců druhé série a na níže přiložené fotografii si můžete všimnout, že jednomu herci je rozmazán obličej. Proč si myslíte, že tomu tak je?


O koho se tak asi může jednat? To se bohužel neví. Může to být buď nový člen týmu, nebo právě Monarch, o kterém píšeme o pár řádků výše, či zcela někdo jiný. Také existuje šance, že se jedná o velice známého herce, který si zahraje třeba pouze v premiéře druhé řady. Taktéž může jít o herce, který se objevil už v jiném seriálu od CW. Jisté je to, že tvůrci chtějí identitu herce zatím ponechat utajenou.

Také konečně víme název první epizody druhé řady. Caity Lotz (Sara Lance) se na svém účtě na Twitteru jako první pochlubila první stránkou scénáře první epizody. První kapitola se bude jmenovat Out of Time, což pro fanoušky CW komiksových seriálů není nový název. Stejně se jmenovala i patnáctá epizoda první série Flashe, která patří k nejlépe hodnoceným epizodám vůbec, tak snad podobný start budou mít i Legendy. Druhá epizoda ponese název The Justice Society of America.

Diskuze /4

scottt1

tak na JSA som zvedavy

21.7.2016 | 21:27:31
Javier89

Mám dotaz, nějak jsem nepochopil větu „Monarchem se v komiksech stal…“, myslel jsem ze LoT je čistě seriálový projekt bez komiksového předobrazu (s vyjímkou postav), mohl by mi to někdo vysvětlit?

#3 tromf1
23.7.2016 | 23:46:32
tromf1

#2 Javier89: Myslím, že o tom bol komiks alebo animovaný podserial ako justice league, suicide squad a pod. V roku 2017 sa dočkáme aj filmu Justice league, kde bude flash, batman, superman, wonder woman, cyborg a aquaman v jednom tíme ;)

#4 Javier89
25.7.2016 | 15:03:02
Javier89

#3 tromf1: Jo takhle, diky, takze i kdyz neni nejaky uceleny predobraz, tak se to proste odehrava v DC universu…jj, na JL se hodne tesim :)

25.7.2016 | 16:24:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás