Legends of Tomorrow Hvězda Titanicu si ve třetí sérii zahraje P. T. Barnuma

Hvězda Titanicu si ve třetí sérii zahraje P. T. Barnuma

Hvězda Titanicu si ve třetí sérii zahraje P. T. Barnuma

Poté, co se do týmu jako hlavní postava přidá Isis a Vixen se oficiálně stala pevnou součástí týmu i ve třetí sezóně, v nové řadě budeme poznávat i další historické osobnosti, které tentokrát nebudou stát na straně Legend. Právě jednu z nich si zahraje známý herec z Titanicu.


12 0
17.6.2017

Nyní víme dalšího herce, na kterého se můžeme těšit v průběhu třetí řady. Dočkáme se totiž Billyho Zanea, který je především znám z filmu Titanic. Je to vůbec poprvé, co se Billy na natáčení opět setká s Victorem Garberem (Martin Stein), který si rovněž v Titanicu zahrál. Tvůrci seriálu už si dlouho pohrávali s myšlenkou, že Billyho do nějaké role obsadí.

Zane si nakonec zahraje skutečnou historickou osobu – Phinese Taylora Barnuma, což byl americký podnikatel a zakladatel cirkusu Ringling Bros. and Barnum & Bailey. Tvůrci se nechali slyšet, že ve třetí řadě se můžeme těšit na další várku historických osobností. Jednou z prvních osob, které poznáme, bude právě Burnam, který bude vyobrazen jako jakýsi podvodník. Billy Zane se objeví zřejmě jen v jedné epizodě.

Diskuze /3

Venous4

mohli by udelat nakou scenu na titanicu kde by ho videli umrit jako ve filmu :D

17.6.2017 | 19:30:07
Lex Luthor

tak doufejme, že Waiwraider se nepotopí, jako titanic, mám rád lod i její posádku jo Legends of Tomorrow

17.6.2017 | 22:43:46
Andy Pippkin

Konečně se skutečný Lex Luthor alespoň tímto způsobem ukáže v DC světě. Stále ještě ve skrytu duše doufám, že si někdo tam nahoře uvědomí jak dokonale na něj BZ sedí, škrtnou celou tu chybu s Jessem Eisenbergem, který, ať si říká kdo chce co chce, je největší důvod, proč je BvS všeobecně negativně vnímaný, a konečně budeme mít Lexe Luthora, takového jaký má být.

6.7.2017 | 23:45:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Helen Hunt

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matej773

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Legends of Tomorrow překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás