Legends of Tomorrow Jak budou seriály Arrow a The Flash reagovat na Legends of Tomorrow?

Jak budou seriály Arrow a The Flash reagovat na Legends of Tomorrow?

Jak budou seriály Arrow a The Flash reagovat na Legends of Tomorrow?

S novým seriálem Legends of Tomorrow se nabízí spoustu nových otázek. Jak tento seriál zapadne do světa DC Comics na stanici CW? Jak budou Sářino oživení řešit její blízcí? Na některé otázky známe už odpověď.


26 0
7.8.2015

Po internetu koluje spoustu rozhovorů, kde se představitelé a tvůrci seriálu Legends of Tomorrow vyjadřují k dění tohoto seriálu. Jednotlivé dotazy a odpovědi naleznete níže.

Jak se ze seriálů Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow stane jedna velká show?
Odpovídá herečka Caity Lotz (White Canary): Celý seriál je postaven na vztazích mezi postavami. Místo klasického epizodního padoucha je vše postaveno tak, aby to posloužilo jedné dějové linii. Nic z toho by nefungovalo bez jednotlivých vztahů mezi postavami. Například si přestavte, co všechno by šlo udělat jen se Sárou samotnou a její rodinou. Může to být jeden seriál ze tří seriálů dohromady. Chci hodně crossoverů. Není to pouze o akci, že se všechno vyhodí do povětří, i když to bude také součástí zábavy.


Jak si seriál poradí s návratem Sáry Lance?
Odpovídá tvůrce Marc Guggenheim: Celý její příběh bude odvyprávěn už v seriálu Arrow. Až Legends of Tomorrow začne, bude Sarah připravena do tohoto seriálu přejít.

Mohli bychom díky Rip Hunterovu cestování časem a potkat tak postavy, které jsme viděli zemřít? Mohlo by cestování časem ovlivnit seriály Arrow a The Flash?
Odpovídá tvůrce Marc Guggenheim: Cestování časem je skvělou částí tohoto seriálu. Můžeme se opět dostat do první série Arrowa, nebo se dokonce podívat na to, co se stalo před ní. Záleží jen na tom, jaké příběhy se rozhodneme odvyprávět. Otázkou zůstává, zda by herci, jejichž postavy již v seriálu zemřely, byli ochotni se do seriálu vrátit. Zároveň musím dodat, že cestování časem, které bylo již představeno ve Flashovi, bude opravdu důsledně aplikován skrze Berlantiho vesmír. To znamená, že v Legends of Tomorrow nepoužijeme cestování časem jenom proto, abychom něco změnili v seriálu Arrow.

Objeví se Atom znovu v seriálech Arrow a The Flash?
Odpovídá herec Brandon Routh (Atom): Myslím si, že všechny postavy, a to i z Arrow a The Flash, se vydají i do Legends of Tomorrow. Takže ano, je možné, že se v seriálech opět objevím.

Jak bude seriál Legends of Tomorrow odlišný od seriálů Arrow a The Flash?
Odpovídá tvůrce Phil Klemmer: Celý seriál bude více dospělejší a zároveň ztřeštěnější, bude tak trochu jako Dannyho parťáci, kdy máte tým ztracených lidí, kteří jsou v podstatě posláni na sebevražednou misi. Bude zde fungovat jakási rodinná dynamika, kde je skupina lidí na opuštěné vesmírné lodi, nevychází spolu, ale musí společně zachránit svět. Jinak by se navzájem pozabíjeli. Zároveň se v seriálu vynoří temnota, lidé se začnou zrazovat a někteří tento „výlet“ nezvládnou. Když máte takovou skupinu lidí, tak je jasné, že budou mít zásadní neshody, které budou vznikat kvůli hloupostem. Bude to seriál plný napětí, zábavy a hlášek.

Jaký bude Heat Wave?
Odpovídá herec Dominic Purcell (Heat Wave): Heat Wave je typ člověka, který se necítí dobře v jakémkoliv prostředí. Často vybuchne při každé příležitosti a i přesto je součástí týmu, který má zastavit mocného nepřítele. K týmu se s velkou nechutí přidá.

Jaký bude Captain Cold?
Odpovídá herec Wentworth Miller (Captain Cold): Také se bude velmi špatně přizpůsobovat. Mě osobně nebaví seriály, kde spolu všichni dobře vycházejí. Heat Wave, Captain Cold a White Canary tento seriál pěkně okoření, aby byl trochu drsnější. Nebude se jednat o jednu velkou šťastnou rodinu.

Proč je Captain Cold součástí Legend?
Odpovídá herec Wentworth Miller (Captain Cold): Myslím si, že má nějaký kodex. Barry to poznal a snažil se s ním tímto způsobem mluvit a podporovat rozvoj tohoto kodexu. Podle mě bude Leonard vždycky zlý, alespoň já v to doufám, protože mě baví hrát padoucha. Každopádně v něm něco je a díky tomu dokáže rozeznat dobro a zlo. Když se podíváte na vztah s jeho sestrou, tak jsou věci, na kterých mu záleží a pro které je ochoten se obětovat.

Foto: CW

Diskuze /3

totti

Aby sa v tom cestovaní časom nestratili a na konci série to nelepili všelijakými spôsobmi, aby im to sedelo.

#2 peeeto
7.8.2015 | 15:44:22
peeeto

#1 totti: Ale na to sme si už museli pri DC zvyknúť. Okrem seriálov je skoro celý DC svet len tak tak pozliepaný a jednotlivé príbehy na seba moc nenaväzujú. (napr. keby sme mali nájsť spojitosť medzi filmovým batmanom a gothamom, tak by nám tam vela vecí nesedelo… alebo nechápem prečo herca serialoveho flasha nemôžu dať aj do filmu a taktiež jednotlivé animáky od DC akoby boli v iných dejových líniach) Myslím, že by sa DC mali inšpirovať v Marveli, pretože tam keď sa niečo stane, tak sa to stalo všade + tí istý herci pre tie isté postavy všade…

#3 Elleran
6.10.2015 | 22:39:58
Elleran

#2 peeeto: ono neni zrovna lehký dát ty samí herce do seriálu a do filmu. smlouvy se většinou dělaj jen na určitou věc a když je chtěj rozšířit ze seriálu na film tak se to prodraží mnohem víc než najít dalšího herce. ( jinak marwel taky neni dokonalej když má práva roprodaný mezi více stanic a díky tomu se řeší problémy s postavama jako tomu bylo u Silver surfera a scarlet witch )

22.10.2015 | 22:50:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: Welcome to the Jungle

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Většina postav v seriálu se už setkala se svými mladšími já, staršími já nebo s někým důležitým z jejich rodiny. Vždycky se ale seriál vyhýbal Micku Rorymu, na kterého přišla řada nyní. Mick jako dospělý muž se setkává s mladší verzí svého otce. A dle slov tvůrců ho setkání dost ovlivní.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.