Legends of Tomorrow Jak Prometheus s Laurel přišli na Kopí osudu?

Jak Prometheus s Laurel přišli na Kopí osudu?

Jak Prometheus s Laurel přišli na Kopí osudu?

Ti, kteří mimo Legends of Tomorrow sledují i seriál Arrow, se mohli v epizodě Who Are you? dočkat poměrně zajímavého odkazu na dění v Legendách. Následující článek rozebírá aktuální dění v seriálu Arrow, takže pokud jste epizodu ještě neviděli, vstupujte pouze na vlastní nebezpečí.


9 0
30.1.2017

Laurel Lance se nečekaně objevila v seriálu Arrow na konci podzimního finále v epizodě What We Leave Behind. Až nyní bylo odhaleno, že Laurel nevstala z mrtvých, ale jedná se o její verzi ze Země-2, kde Lance sešla z cesty hrdinky a stala se s z ní Black Siren, kterou jsme mohli vidět ve druhé řadě seriálu Flash, kde sloužila Zoomovi. Nyní neochotně pracuje pro Promethea.

To jen spíš na úvod pro ty, kteří nesledují Flashe ani Arrowa. Když se v díle Who Are You? Laurel vydává za Laurel ze Země-1, řekne Oliveru Queenovi, že byla přivedena na život díky Legendám, kteří našli způsob, jak změnit časovou linii, aniž by nastal nějaký časový paradox. Řeč je nepochybně o Kopí osudu, kolem kterého se nyní točí druhá řada.


(Black Siren měla šanci na vykoupení, ale nakonec o něj nestála. Foto: CW)

Pomrknutí po Legendách v jiném seriálu určitě potěší, spíš nás ale může trápit otázka, jak je možné, že Prometheus a Black Siren vědí, že existuje Kopí osudu, co dokáže, a že ho aktuálně mají v moci Legendy. Ani jeden z nich se zatím v seriálu Legend neobjevil a dle dostupných informací to teď ani není v plánu. Prometheus a Black Siren jsou de facto obyčejné postavy, které nemají žádné superschopnosti a je záhadou, jak by se tak narychlo dozvěděli o současných výpravách lodi Waverider, když to vlastně neví ani Oliver Queen, který má k týmu mnohem blíž.

Buď se jedná v epizodě Arrowa jen o zmínku mezi řádky, které tvůrci nebudou v dalších epizodách věnovat sebemenší pozornost, nebo to naopak může být příslib věcí budoucích. Legendy cestují časem a tak je možné, že na některé ze svých výprav se setkají s Prometheem, který se tak dozví o Kopí osudu. Kdo ví. V komentářích nám můžete napsat vaše teorie, jak se lukostřelec ze Star City dozvěděl o tomto mocném artefaktu, který dokáže přepsat časovou linii bez větších následků.

Diskuze /13

frozen

Nepamätam si ze by priamo hovorili s pomocou kopie osudu takze preco by nemohli len povedat ze to nejak obisli pricom nepotrebovali pravdivo povedat

30.1.2017 | 18:14:41
Argenium

a nebo o něm neví a jednoduše si Black Siren vymyslela něco, aby se v tom dál nevrtali… ? to mi přijde mnohem jednodušší a mnohem reálnější

30.1.2017 | 18:15:19
Stardos

Jako mě spíše teda zajímá, jak Prometheus ví o Legendách. Ani Diggle, co by jako pravá ruka Olivera nebyl s tímto faktem seznámen. Taky souhlasím, podle mě to prostě řekla a o žádnou narážku na Kopí se nejednalo

#8 iBrainac #9 Dragon94
30.1.2017 | 18:31:03
Lex Luthor

To trochu přihrává mé teorii o tom, že Prometheus je Malcolm Merlyn, který si zvolil tuto podobu, v cestách časem se mohl dozvědět o Oliverovi všechno, uzdravit svoji ruku, pak si vytvořil novou osobnost a vydal se pomstít Oliverovi zato co mu udělal. Malcolm ted pracuje s Reverse Flashem a Darkhem a tak o kopí osudu ví.

#5 Stardos
30.1.2017 | 19:50:16
Stardos

#4 Lex Luthor: Já si taky myslím, že Malcolm má nějakou zásluhu v Prometheovi, ale on to není, spíše si myslím, že je to Tommy, kterého si Malcolm defakto vytvořil podle sebe.

#6 mina1988 #7 Lex Luthor
30.1.2017 | 20:11:39
mina1988

#5 Stardos: On by to klidně Tommy být mohl, přece jen Malcolm měl přístup k Lazarus Pit, i když sám se zdráhal dát do toho Theu, pak viděl, že to funguje, tak klidně to mohl zkusit i s Tommym, který se nevzpamatoval a Malcolm ho vycvičil a zmanipuloval k obrazu svému.. kdo ví :D

#7 Lex Luthor #12 Ecio557
30.1.2017 | 20:17:41
Lex Luthor

#5 Stardos: Pokud to bude Tommy asi ho bude hrát jiný herec, herec Tommyho myslím hraje doktora v nějakým seriálu, zmínili se o tom ve 100 epizodě.
#6 mina1988: Pokud to bude Tommy asi ho bude hrát jiný herec, herec Tommyho myslím hraje doktora v nějakým seriálu, zmínili se o tom ve 100 epizodě.

#11 mina1988
30.1.2017 | 20:48:23
iBrainac

#3 Stardos: Kedze prometheus studoval olivera tak ho asi dost dlho sledoval, a kludne ich mohol vidiet pocas crossoveru. A o tej kopii ani jeden z nich nemusi vediet, keby bol hocikto takto chyteny a vedel by co legendy robia, stacil by aj priemernyy intelekt vymysliet nieco taketo.

30.1.2017 | 21:13:53
Dragon94

#3 Stardos: Legendy pomáhali zachránit svět před mimozemšťany a pokud vím byli i vyznamenáni v televizi? Teď si nejsem jistý…Každopádně takhle na ně asi přišel.

31.1.2017 | 5:39:52
robak

Pokud vim tak black siren je meta, takže má schopnosti, ne?

31.1.2017 | 8:20:17
mina1988

#7 Lex Luthor: Tak on tam vlastně ani být nemusí, jedině v díle odhalení.. uvidíme

31.1.2017 | 18:35:44
Ecio557

#6 mina1988: To pochybuji nechtěl tam dát ani Sáru. Nakonec dal a viděli jsme co s ním Lazarova jáma provedla. Byla by ochotná zabít i Laurel, Olivera a zbytek týmu kdyby se Sáře postavili . Neposlouchala nikoho a chtěla zabít Theu která pod vlivem Merlinovi byliny Sáru zabila. Takže pokud by to byl Tomy tak první na ráně by byl Malcolm protože on stál za zničením Glaids. Sáře pomohl až ten kamarád Olivera který dokázal pomoci a vrátit sáry duši. A stejně jí zůstala krvežíznivost se kterou zas pomohl Rash když se k němu Sára vrátila jak je nechtěně Rip zanechal v jiném roce po útoku Chronose.

31.1.2017 | 18:54:08
Pimster

O kopí vůbec nemluvila. To by ho zmínila takže to prostě jen tak kvákla aby ji to oliver věřil. Spíš mě vůbec zajímá jako Prometheus vůbec ví že nějaká druhá Laurel je a že je ve Star Labs. Na někoho kdo se 4 roky chce pomstít toho víc až moc.

31.1.2017 | 18:56:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: Welcome to the Jungle

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Většina postav v seriálu se už setkala se svými mladšími já, staršími já nebo s někým důležitým z jejich rodiny. Vždycky se ale seriál vyhýbal Micku Rorymu, na kterého přišla řada nyní. Mick jako dospělý muž se setkává s mladší verzí svého otce. A dle slov tvůrců ho setkání dost ovlivní.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.