Legends of Tomorrow Legendy budou mít v crossoverovém týdnu svůj vlastní crossover

Legendy budou mít v crossoverovém týdnu svůj vlastní crossover

Legendy budou mít v crossoverovém týdnu svůj vlastní crossover

Co si pod tímto tvrzením představit? Tvůrcům i hercům bylo líto, že se letošního crossoveru nezúčastní, a tak všichni dali hlavy dohromady a vymysleli si svou vlastní crossoverovou epizodu, která bude v mnoha směrech unikátní. Na co se tedy můžeme těšit?

18 0
18.10.2018

Letošní crossover se bohužel bude muset obejít bez účasti Legend. Jelikož logistické provedení setkání postav čtyř seriálů je pro tvůrce velice obtížné, bylo rozhodnuto, že letos se Legendy crossoveru nezúčastní. Navíc má seriál velké množství postav, které pak zastiňují ty ostatní z jiných seriálů. Toto vysvětlení dává smysl, a tak to letos bude bez našich hrdinů.

(Legendy se vydají na další zběsilou jízdu. Foto: CW)


Nicméně teď promluvil jeden z výkonných producentů seriálu Keto Shimizu, který přiznal, že Legendy v crossoverovém týdnu nevyjdou tak úplně naprázdno. Čeká nás jejich vlastní crossover. Co si pod tím máme představit? Shimizu se vyjádřil, že se můžeme těšit hned na několik alternativních realit s našimi postavami. Zkráceně řečeno – uvidíme Legendy po boku Legend hned několikrát v různých provedeních.

Caity Lotz, která v seriálu hraje Saru Lance, přiznala, že celá epizoda, jak už to u Legend často bývá, je pěkně bláznivá. Caity si myslí, že tvůrci přišli s touto speciální epizodou proto, aby hercům nebylo líto, že se nezúčastní letošního crossoveru s Batwoman. Takže ve finále půjde o velice unikátní epizodu, kde poznáme naše hrdiny z jiného úhlu.

Co říkáte na speciální epizodu Legend? Bude to stát za to?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Rider S.R.Q

To je dobře… páč Flash a Arrow… je meh

19.10.2018 | 3:31:45
Dethrox

pekne bláznovivá.. ako.. ak budu jazdiť na ďalšom plyšiakovy tak.. vypínam diel :D

19.10.2018 | 22:15:26
Venous4

Po fiasku finale 3. rady serial uz nesleduju (podelali to tym debilnim modrym plysakem). Sem tam si skaknu sem na Ednu co se deje atd. Skoda no, prvni dve rady me bavily ted uz je to o nicem jako ze ctvrta rada kde jsou postavy z pohadek ? To nee dekuji. Jsem zvedav na premieru Batgirl, premiera Titans jako hodne dobry :)

28.10.2018 | 7:17:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E15: Swan Thong

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“ Přečas : @OggyCZ

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh již brzy opustí seriál Legends of Tomorrow. Jeho postava byla jednou z hlavních již od samého začátku, ale nyní po dlouhých pěti letech seriál opouští. A nekončí pouze on, ale i jeho žena Courtney Ford. Původně se mělo za to, že herci chtěli odejít sami, ale pravda je nakonec jiná.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás