Legends of Tomorrow Legendy budou mít ve třetí řadě problémy s časovými detektivy

Legendy budou mít ve třetí řadě problémy s časovými detektivy

Legendy budou mít ve třetí řadě problémy s časovými detektivy

V traileru jsme si mohli všimnout nových a temných sil, se kterými budou mít Legendy problém. To ale nebudou jediné patálie, které tým potkají. Na scénu přicházejí časoví detektivové, kteří nejen že budou chtít napravit rozbitý čas, ale budou stíhat i samotné Legendy.


13 1
19.8.2017

V první sérii se vyskytovali páni času, kteří dohlíželi na čas jako samotný. Ti ale byli na konci první série zničeni a časová linie tak zůstala nechráněna. Legendy se tedy rozhodly, že převezmou jejich úlohu. Postupně začaly napravovat různé anomálie ve všech možných i nemožných časových obdobích, aby ve finále druhé řady s názvem Aruba vytvořili tu největší – navštívili sami sebe a rozbily čas.

(Páni času s Vandalem Savagem v první sérii. Foto: CW)


Část třetí řady bude o dávání věcí do původního stavu, ale to by to nebyl správný komiksový seriál, aby naši hrdinové nečelili většímu počtu padouchů. Kromě nových sil se tak opět setkáme například s Damienem Darhkem či Leonardem Snartem. Legendy se ale dostanou do křížku i s tzv. časovými detektivy, se kterými dle slov Franze Drameha nebudou vždy vycházet:

Půjde proti nám skupina lidí, kteří si říkají časoví detektivové. Jsou velice soudržným týmem. Bude to naše nová konkurence, protože jim jde de facto o stejnou věc jako nám – napravit problémy s časem.

Časoví detektivové by měli hrát ve třetí řadě velkou roli, tak uvidíme, jak často je budeme vídat. Brandon Routh na Comic-Conu dodal, že ale všichni jsou nakonec na stejné lodi. Všechny zasáhla změna, kterou Legendy provedly. A teď bude pouze na nich, jak moc je ovlivní přítomnost a budoucnost, když přepsali minulost.

Těšíte se na nové výpravy Legend?

Diskuze /2

Lex Luthor

Na LoT se těším nejvíce

19.8.2017 | 19:19:36
league

A půjdou po nich i Dominátoři protože zničili čas a jsou nebezpečnější než flash

20.8.2017 | 18:55:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás