Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Nad Legendy se stahují temná mračna: Šušká se o konci seriálu a odchodu dalšího herce

Nad Legendy se stahují temná mračna: Šušká se o konci seriálu a odchodu dalšího herce

Seriál Legends of Tomorrow již nějaký ten pátek přesluhuje. Tvůrci ale našli geniální způsob, jak udržovat seriál při životě. Každý rok vyškrtnou drahého herce a nahradí ho levnou posilou. Zbydou jim tak peníze na produkci a na vývoj seriálu. Tato sranda jim ale ale letos už možná nevyjde.

9 5
1.3.2022

Seriál Legends of Tomorrow vydržel sedm sezón. To je rozhodně více, než jsme u této týmovky mohli čekat. Už to vypadalo, že seriál má naběhnuto k předčasnému ukončení hned několikrát. Stanice CW ale vždy zázračně seriál obnovila, vyškrtla pár drahých herců a vesele se pokračovalo dál. V posledních letech jsme se o každoročním obnovení dozvěděli s velkým předstihem (někdy dokonce hned v začátcích nové řady), tentokrát je ale ticho po pěšině.

Fanoušci se tedy oprávněně bojí, že finále celého seriálu se nečekaně dočkáme již tento týden. Tvůrci na to nebyli připravení, tak nějak automaticky se počítalo s osmou řadou. Navíc se v posledních dnech stále více skloňuje prodej stanice CW, kterou by měla koupit Nexstar Media Group. A těžko říci, jaké plány by tato skupina měla se všemi komiksovými seriály CW.


(Přijde definitivní konec Legend již za pár hodin? Možné to je. Foto: CW)

Podle posledních zpráv se ale komiksovým CW seriálům daří na HBO Max a i na Netflixu, kde seriály našly druhý domov po podvojné dohodě mezi HBO a Netflixem. Úspěch na streamu je jeden z mála důvodů, proč by náš seriál mohl být prodloužen. Již v minulosti se taktéž hovořilo o odchodu Nicka Zana. To už je teď de facto hotovou věcí. Pokud osmá řada bude, bude s největší pravděpodobností bez Natea Heywooda, kterého nahradí nová postava a hlavně o dost levnější herec.

Již za pár dní nás čeká finále sedmé řady. Dost možná i finále celého seriálu. Ještě se může stát zázrak a stanice může obnovit seriál po jeho skončení. Nicméně sledovanost a ratingy seriálu vůbec nepomáhají, neboť výkon Legend je v čase stále horší a horší. Na druhou stranu jsou všechny tyto informace pouhou spekulací, takže šance na obnovu tu rozhodně je. Za pár dnů již budeme moudřejší.

Měl by seriál už skončit, nebo by poslední sezóna Legendám ještě slušela?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /17

tominotomino

Určitě bych se o seriál nestrachoval, CW zatím neoznámilo osudy u žádného svého seriálu. Je navíc jediným od CW, jehož sledovanost se oproti předchozímu roku zvedla. Spíš ale očekávám oznámení o závěrečné osmé řadě.

webmaster
1.3.2022 | 14:33:18
matt44

hej mohol by uz skoncit :D

1.3.2022 | 14:38:48
Cocafull

Doufám, že neskončí. Je to moje pravidelná dávka absurdity :)

#6 Alenn #12 Boudiccaw
1.3.2022 | 17:49:11
Lex Luthor

no vzhledem k tomu, co s tím seriálem provádí mě to ani vadit nebude jestli skončí, nebo jestli oznámí další sérii.

1.3.2022 | 17:55:04
-Skinner-

Určite som za riadne ukončenie. Ale je na čase to už ukončiť. Postavy sa potom môžu objaviť v iných seriáloch. Najlepšie by bolo ak by oznámili poslednú sériu.

1.3.2022 | 18:06:11
Alenn

#3 Cocafull: Já dal první serii :D

1.3.2022 | 18:14:41
Serenitka

Tohle vážně někdo sleduje?? :D

1.3.2022 | 19:29:16
Monoceros

Nechci aby skoncil. To ať radeji skončí Flash ten je poslední dobou přímo strašný. Legendy jsou úžasný a po Arrow je to muj nej serial od CW. Budu doufat v pokračování. Tahle řada je perfektní.

#14 NazgulCZ
1.3.2022 | 21:02:06
JoeySid

Těžko uvěřit tomu, že Nick Zano je drahý herec. :-D

1.3.2022 | 21:18:28
Basim

Doufám že to skončí než aby tam dávali pořádný záporáky ze světa DC tak tam dávají samé divné emzáky a hodně dílů je divnejch. Pár dílu je dobrý ale hodně ne!

1.3.2022 | 22:10:59
EdnaMichael

už ani nevím od kdy mě to přestalo bavit asi od dob Beeba :D

2.3.2022 | 8:59:15
Boudiccaw

#3 Cocafull: 100%souhlas

2.3.2022 | 9:21:04
Boudiccaw

Nate je dobrá postava…raději bych dala pryč Spooner

2.3.2022 | 9:23:03
NazgulCZ

#8 Monoceros: jako jo no, ten kdo je schopný říct že Legendy jsou horší než poslední řady Flashe tak by se měl jít léčit :)

2.3.2022 | 14:28:59
tom99

Než Flash je to lepší, nicméně je to vůbec výhra? Seriál už je delší dobou opravdu slaboučký, nicméně stále koukatelný, pokud u něj vaříte večeři, dáte zrychlené přehrávání nebo u toho něco děláte. Nemá smysl si lhát do kapsy, mělo to skončit druhou řadou, pak už se seriál blýskl jen pár dobrými díly, ale celistvý příběh stojí za prd…

webmaster
2.3.2022 | 22:33:29
Stardos

Seriálu by prospěl menší reboot v rámci HBO Max – takže zvýšit budget a větší dohled nad kvalitou příběhu. Navíc příchod Boostera Golda a potenciální příchod Teda Korda… HBO by to zkusit mělo, Legendy na to mají.

4.3.2022 | 23:56:48
Simbay

Momentálně mě to baví více než flash a je to pro mě lepší i než pár posledních sérii arrowa. Rozhodně by mě mrzelo, kdyby seriál zrušili!

8.3.2022 | 18:40:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama