Legends of Tomorrow Objeví se Robin v průběhu třetí řady?

Objeví se Robin v průběhu třetí řady?

Objeví se Robin v průběhu třetí řady?

Zatím víme, že složení týmu Legend bude v průběhu třetí řady proměnlivé a k týmu se přidá někdo nový. Trailer nám možná napověděl, kdo to bude. Z jednoho pro většinu lidí nic neříkajícího záběru odhadujeme, že se nám v seriálu představí Robin. Bude tomu tak?


12 0
31.7.2017

V traileru ke třetí sezóně byl vidět jeden záběr z cirkusu, na kterém byl chlapec připomínající Robina. Nebo alespoň měl na sobě kostým, který vzdáleně tomu Robinovu odpovídá. Pokud se nejednalo o jeho kostým a s naším tipem jsme úplně vedle, tak měl chlapec minimálně stejně barevně sladěný úbor jako Robin. Řeč je o scéně z první minuty traileru, kdy Legendy dorazí do cirkusu P. T. Barnuma, kde se mimo jiné dočkáme i herce Billyho Zanea a zloducha, který si říká B'wana Beast.

Zjevení Robina v seriálu by dávalo smysl. Identitu tohoto hrdiny převzalo v komiksech hned několik postav, mezi nejznámější patří Jason Todd, Dick Grayson, Tim Drake, Stephanie Brown nebo i syn samotného Batmana, Damian Wayne. A kdo by mohl být Robinem právě v našem seriálu? Nejžhavějším kandidátem by byl Dick Grayson, který v komiksech strávil většinu svého dětství právě v cirkuse.


(Je to Robin? Foto: CW)

Dick Grayson navíc později v komiksech odložil Robinův kostým a stal se Nightwingem, který začal střežit město Blüdhaven. Už delší dobu víme, že Nightwing je velice dlouho v hledáčku stanice CW. V průběhu vysílání druhé série seriálu Arrow se spekulovalo, že Nightwing dokonce dostane svůj vlastní seriál a hlavní postavu ztvární Steven R. McQueen, Jeremy Gilbert z The Vampire Diaries. Tato vize studia nebyla bohužel nikdy uskutečněna.

Nejpravděpodobnější variantou je, že chlapec v červenožlutých barvách je jen obyčejný cirkusák a žádného Robina se v seriálu nedočkáme. Na druhou stranu nám tvůrci slíbili, že tým Legend se v průběhu třetí řady změní. Některé postavy odpadnou, jiné se přidají. A Robin by byl skvělou posilou do týmu zmetků a vyvrhelů. Rozhodně by seriál získal nové fanoušky.

Chtěli byste, aby se Robin v seriálu objevil? A je chlapec na obrázku Dickem Graysonem?

Diskuze /6

Stardos

Nejspíše půjde o nějaký easter egg, ale mohlo by to být taky cameo pro Nightwinga, který bude v Teen Titans

31.7.2017 | 17:48:56
WolverineCzE

snad to bude Damian Wayne ale spíš to bude James Todd nebo Nightwing

31.7.2017 | 20:04:04
Lex Luthor

Rád bych Nightwinga, nebo i Jasona Todda spoiler ten je nejdříve Robin, ale pak se z něj stane antihrdina/zločinec Red Hood

31.7.2017 | 21:14:52
tomaz1124

Batman je taky takovy vyvrhel když mu zemřeli rodiče tak se chtěl hlavně pomstit ale nedaval to moc najevo

1.8.2017 | 8:28:31
traffic paladin

Robin nemusí byť, radšej by o Rorim natočili nejaký prepletenec minulo budúci, by ho zachraňovali aby bol taký aký je a určite by sa nesmel zaľúbiť.

A by ma skôr potešilo časotrasenie, kde by sa stratil Atoma a čas by ho odtriasol k 18 ročnej Šeherezáde a naprosto by stratil hlavu & z lásky by jej postavil krásnu záhradu z kovu trpaslicej hviezdy s krásnymi vodotryskami a strávil by tam radostných aspoň 8 dielov, kde by ukazovali jeho budovanie záhrady a boje s lietajúcími levmi, pretože by časotresením na neho úplne zabudli

A Sára by mohla mať časotrasením vytvorené najmenej 4 klony Snarta a ideálne by žila s ními v manželstve v Laponsku a mnohomužstve a bojovaním s ľadovými dunami a , lietajúcimi mrožmi. A pozabúdala by na to , že je kapitánom a aj to kto bol v týme.

Ale nechám sa scénaristami prekvapiť. Rory by mal mať vlastný serial.

1.8.2017 | 12:10:13
TheRadvano

Nevim, určitě to je pěknej easter egg, ale nemyslim si, že by to byl Robin. Za prvý se do Legend postava Robina vůbec nehodí, protože je to celkem vážná postava a Legendy sou spíš taková komedie. Za druhý, kdyby se měl objevit Robin, pravděpodobně by se objevil Nightwing a v Arrowovi, ne v Legendách.

1.8.2017 | 15:02:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás