Legends of Tomorrow Pátá řada a konec, tak zní první zvěsti o konci seriálu Legends of Tomorrow

Pátá řada a konec, tak zní první zvěsti o konci seriálu Legends of Tomorrow

Pátá řada a konec, tak zní první zvěsti o konci seriálu Legends of Tomorrow

Vše jednou musí skončit a seriál Legends of Tomorrow se sotva zachránil letos. Už nyní se spekuluje, že příští sezóna bude skutečně finální a určitého konce bychom se mohli dočkat v crossoverové epizodě, na které se pracuje již od letošního podzimu. Přišel čas seriál ukončit?

31 8
25.2.2019

Seriál Legends of Tomorrow utekl hrobníkovi z lopaty již letos. Prakticky všichni předpovídali seriálu konec, protože sledovanost a ratingy šly rapidně dolů, kvalita kolísá a navíc se na stanici CW žene nový komiksový seriál (Batwoman). Nicméně to nakonec vyšlo a nějakým zázrakem Legendy získaly ještě jednu řadu navíc. Podle posledních informací by ale mělo jít o tu poslední.

Server We Got This Covered přišel s neověřenou informací, že příští pátá sezóna bude skutečně poslední. Vše by mělo skončit po společném crossoveru Crisis on Infinite Earths. Z letošního crossoveru byly Legendy vynechány, protože zkrátka na ně nezbylo místo. V závěrečném díle jsme se od tvůrců ovšem dočkali poměrně zajímavého pomrknutí, že již nyní pracují na dalším crossoveru.


(Nastal čas konce? Foto: CW)

Proč ovšem tak dlouho dopředu pracovat na dalším crossoveru? Bude něčím specifický? Je dost možné, že se s určitými postavami nadobro rozloučíme právě při této speciální události, která každoročně přiláká nejvíce diváků k televizním obrazovkám, a tak by dávalo smysl se s postavami rozloučit právě tam – navíc spousta z nich vystupovala i v jiných komiksových seriálech. Seriál Legends of Tomorrow musí někdy skončit, těžko soudit, zda seriál chytne někdy druhý dech co se týče kvality a nových příznivců.

Dává tedy smysl seriál ukončit včas než bude příliš pozdě. Zatím jde pouze o nepotvrzené zvěsti, ale když se nad tím pořádně zamyslíme, možná by to byla nejlepší volba. Seriál se potýká s opravdu kolísavou kvalitou a doslova někdy vaří z vody. Pokud už i diváci od seriálu upouštějí, je načase to v nejlepším ukončit. Dále se spekuluje, že příští rok bychom se měli rozloučit i se seriálem Arrow.

Nastal čas, aby seriál už skončil? A bylo by dobré, abychom se s nějakými postavami (či se všemi?) rozloučili v rámci společného crossoveru?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /11

Dragon94

No díky bohu… Možná všechny ty seriály ukončí právě krizí. Může to být jeden z důvodů proč ji posunuli na rok 2019 z roku 2024. Většině těchto seriálů už stejně došel dech a nejlepší roky zažili před dvěma rokama. Takže směle do ukončení.

#2 Stardos #3 Lynth
25.2.2019 | 17:18:10
Stardos

#1 Dragon94: To by CW dost možná zabilo. Hodlám si tvrdit, že Arrowverse tvoří velkou část diváků CW. Pak by jim už zbýval Supernatural, The 100 a Riverdale. Byl by to dost riskantní krok je ukončit všechny. Další věc je, že prezident stanice oznámil, že bude ukončen jeden seriál, který byl obnoven. Buď Arrow nebo Legendy.

#3 Lynth
25.2.2019 | 19:08:21
Lynth

#1 Dragon94: #2 Stardos: Co jsem četl tak Legendy i Arrow po krizi by měly skončit.

#4 Stardos
25.2.2019 | 20:01:26
Stardos

#3 Lynth: Jako odkud se tohle vzalo? Jestli fakt od WE GOT THIS COVERED, tak ti neví nic. Řekli před nedávnem něco o smrti jedné postavy v TWD což není pravda. Nikdy neměli informace dopředu před jinými

25.2.2019 | 20:51:08
Mohy

Za mě je to tak 50 na 50. CW by se zbavilo originálního a jediného komediálního obsahu. Na druhou stranu by se zbavili špatného obsahu. Jo pokud by se vrátili do kvalit série s LoD, tak bych to bral, ale jinak už asi ne. Návraty postav by mohly prospět jejich původním seriálům, ruku na srdce, kdo by neměl raději v seriálu Saru než otravného Curtise či Dinah.

26.2.2019 | 8:29:42
LIPLIK

Curtis odešel do D.C., takže ten už tam nebude.

26.2.2019 | 9:52:25
LIPLIK

Jinak jsem pro, aby se Sara Lance aka White Canary vrátila fo Star City.

26.2.2019 | 9:53:49
miravlak

bohudík,u této série sem měl chut si vypichnout oči :D

26.2.2019 | 15:08:42
DC Expert

Podle mě udělá CW seriál Vixen.

10.3.2019 | 21:59:01
Simbay

Mě se 4 série líbí, je to konečně něco jiného než ostatní seriálu arrowverse, je to komické a je tam i trošku akce, já bych seriál nerušila!

2.4.2019 | 8:15:07
bloody_maniac

Mně se právě začal seriál líbit tak od 3 řady jako fakt moc, proto jsem se rozhodla ho nadále sledovat. Nevadí mi, že skončí Arrow, protože tam už se podle mě nedá pomalu opravdu co vymyslet, takže to dává smysl, ale LOT? Velký plus na tomto seriálu je, že se tam může pokaždé vymyslet nějaká super zábavná blbost, která bude lidi bavit, proto je tak originální! Je mi líto, že 5 řada bude možná ta poslední, doufám v to, že nebude, ale tak uvidíme! Postavy mi budou opravdu chybět, vždycky jsem se ráda zasmála… :/

5.5.2019 | 12:43:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E16: Hey, World!

cz100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.