Legends of Tomorrow Potvrzeno: Vixen bude hlavní postavou i ve třetí sérii

Potvrzeno: Vixen bude hlavní postavou i ve třetí sérii

Potvrzeno: Vixen bude hlavní postavou i ve třetí sérii

Tým se nám pomalu rozrůstá. Z původního obsazení se nám vrátí všechny postavy, navíc bylo oznámeno, že se k týmu přidá i Zari Adrianna Tomaz, navíc vyloučen není ani Kamandi. Nyní stanice CW oficiálně potvrdila, že příští sezónu se budeme pravidelně setkávat i s Amayou Jiwe.


30 3
14.6.2017

Mladou Vixen jsme poprvé v podání herečky Maisie Richardson-Sellers poznali ve druhé sérii. I když ke konci sezóny to vypadalo, že se Vixen vrátí do své doby v zuřící druhé světové válce, nakonec tomu tak nebylo. V závěrečném díle Aruba se Amaya i s ostatními členy týmu ztratila v čase, proto se nabízelo, aby se objevila i ve třetí sezóně.

A nyní je to oficiální. Amaya Jiwe se příští sezónu určitě vrátí a dokonce bude jednou z hlavních postav. Dle posledních informací by právě první polovina sezóny měla být o napravování problémů z té minulé, kdy se Legendy setkaly se svými mladšími já. Do poloviny série bychom tak určitě měli Amayu pravidelně v seriálu potkávat. Pakliže pak bude navrácena do své doby, je záhadou. Je také možné, že ji nahradí nové postavy, které se určitě ve třetí řadě objeví.


Jakou máte radost z této nové zprávy? Přirostla vám Vixen k srdci?

Diskuze /4

petiiik02

Parádní zpráva. :)

14.6.2017 | 16:08:33
Kimberlly

Ach jaj. :/

14.6.2017 | 17:36:59
antty

no asi celou půlku řady to nebude, ne? kvůli crossoverům.

15.6.2017 | 15:00:13
league

Hele jsem zvědavý a doufám že uvidíme Damiena jak vypekl Rashe Arghula a ukradl ty kameny z lazarus pitu. To jako dokonce spolu i bojovali.

30.6.2017 | 12:05:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás