Legends of Tomorrow Rip Hunter se vrátí, ale ne v takové formě, v jaké ho známe

Rip Hunter se vrátí, ale ne v takové formě, v jaké ho známe

Rip Hunter se vrátí, ale ne v takové formě, v jaké ho známe

Hned v první epizodě druhé řady jsme ztratili kapitána Ripa Huntera. Od té doby nevíme, co se s ním stalo a kde v současnosti přebývá. Už brzy bychom se ale měli s Ripem opět setkat. Nebude to ovšem ten samý Rip, kterého si pamatujeme. A možná ho nebude hrát ani Arthur Darvill.


18 0
27.11.2016

Rip Hunter byl jednou z hlavních postav první série a kapitánem lodi Waverider. Hned v prvním díle druhé řady s názvem Out of Time jsme se s Ripem na nějakou dobu rozloučili a od té doby vede Legendy Sara Lance. Zatím ale v seriálu nikdo moc neřeší, kam se Hunter poděl. Kam Rip zmizel a objeví se vůbec?

Odpověď, kam se poděl ten náš Rip Hunter, ovšem jen tak nedostaneme. Rip se ale určitě do seriálu vrátí, nyní pouze záleží jak. Představitelka Vixen Maisie Richardson-Sellers prozradila následující: „Rip se vrátí, ale bude úplně jiný. Tato záhada se bude řešit ve druhé polovině řady.“ Co to tedy znamená? Prožil Rip něco hrozného a úplně se změnil, nebo tím Maisie myslela, že se setkáme s Ripem z jiného časového období?


(Chybí vám kapitán Rip Hunter? Foto: CW)

Rip Hunter se sice vrátí, ale je možné, že se nevrátí Arthur Darvill. Neznamená to, že by byl Rip přeobsazen, spíš se setkáme s jeho mladší či starší verzí. Také není vyloučeno, že potkáme Ripa z jiné Země či z nějaké pozměněné časové linie, kterou vytvořil rychlík Flash. Dle IMDB by se Rip měl objevit už v epizodách Raider of the Lost Art, The Legion of Doom a následně v epizodě Turncoat. Nicméně databáze IMDB je často nepřesná a nemůžeme se na ni stoprocentně spolehnout.

Název jedenácté epizody Turncoat zní opravdu zajímavě, v překladu totiž znamená přeběhlík či odpadlík a je možné, že tento název odkazuje právě na Ripa. Koneckonců odpadlíkem určitě je, ale přeběhlíkem? Že by se z Ripa stala záporná postava, nebo se s ním náhodou setkáme v době, kdy ještě sloužil pánům času, a on bude Legendy považovat za časové piráty? Určitě nám v komentářích dejte vědět, co si o tom všem myslíte.

Diskuze /10

Dodon

No moc rád jsem ho neměl. Uvidíme.

27.11.2016 | 17:40:55
Rastasan

Herec hral bývalého společníka doktora Who.

27.11.2016 | 18:58:45
Pimster

Tím pžeběhlíkem bude určitě myšlen Snart.

27.11.2016 | 19:04:43
panakoja

Dúfal som že sa tam už nevráti, vôbec som ho nemal rád :(

27.11.2016 | 20:05:45
komcus

Rip byl dle mého názoru borec. Doufám, že se vrátí k týmu. :)

#6 Dragon94
webmaster
27.11.2016 | 20:37:46
Dragon94

#5 komcus: Souhlasím. Rip mi tam dost chybí. Byl to sice vůl, ale proslovi měl dobrý a tak nějak stmeloval ten tým. Sára je sice dobrá, ale nedosahuje Ripových kvalit ve vedení týmu.

27.11.2016 | 21:01:44
Ostberg

Rip tam hodně chybí, takovej přirozenej lídr a koodrinátor týmu, miloval jsem ty jeho plány a rozbory :D

28.11.2016 | 11:01:24
Evro

Arthur někde dával rozhovor že se vrátí, byl prý zaneprázdněný točením třetí řady seriálu Broadchurch.

28.11.2016 | 23:50:08
league

Ta první epizoda jak do něj všichni mlátili.

1.12.2016 | 0:34:39
sirjohn

Kapitán Rip, v podání herce Arthura Darvilla, který se do role cíle zapáleného přeběhlíka od Pánů času hodil tak, jako jeho protějšek nesmrtelného Vandala. To, že zde seriálový Rory z Doctora Who nebyl roztěkaný podpantoflák, ale rozhodný kapitán, který rozumí toku času, mě obrovsky bavil. Nedokážu pochopit, jak můžou točit bez Ripa a Snarta. Možná to taky nedokáže pochopit ta téměř polovina, o kterou 2.série přišla ve sledovanosti. Postava a herecký výkon Ripa byla dle mě bezchybná a opravdu mě bavila. (totéž bych rád řekl o Snartovi, který měl u sebe vždy 2 ledové zbraně – ledový pohled a pistol.. nevím, která zabíjela protivníka dřív, ale obě mi tu chybí). Tečka.

9.12.2016 | 1:35:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás