Legends of Tomorrow Synopse druhé řady

Synopse druhé řady

Synopse druhé řady

Legends of Tomorrow se vrátí na televizní obrazovky až 13. října. Nyní si můžete přečíst synopsi druhé řady, která toho prozrazuje daleko více než jiné synopse seriálů. Těšíte se, až se Legendy vydají na novou výpravu?


20 1
19.8.2016

Oficiální synopse druhé řady

Poté, co Legendy porazily nesmrtelného tyrana Vandala Savage a zkorumpované pány času, kteří mu pomáhali v jeho ďábelském plánu ovládnout svět, se z temnot vynořuje nová hrozba. Doktor Nate Heywood, okouzlující historik, přišel na šokující zprávu – Legendy jsou roztroušeny napříč časem. Nate musí najít způsob, jak všechny hrdiny a napravené padouchy zachránit.

V týmu Legend nadále zůstává miliardář Ray Palmer, který si sestrojil oblek Atoma, pomocí kterého se dokáže zmenšit. Z party také neodešla bývalá členka Ligy zabijáků Sara Lance alias White Canary, do akce je připraven i Martin Stein a Jefferson Jackson, kteří se společně tvoří duo meta-člověka Firestorma. Posledním členem Legend je Mick Rory aka Heat Wave, napravený kriminálník.


(Ray Palmer zůstane i ve druhé řadě hlavní postavou. Foto: CW)

Když Legendy narazí na skupinu zvanou Justice Society of America ve čtyřicátých letech, Amaya Jiwe, která je lépe známá jako superhrdinka Vixen, se připojuje k týmu. Zatímco se tým pomalu dává dohromady, všechny sžírá, kam se poděl bývalý kapitán Waverideru Rip Hunter.

Legendy se vydávají na novou misi s cílem ochránit časovou linii před nevyzpytatelnými hrozbami, které by mohly zamíchat s historickými událostmi a mohly mít na svědomí hrozivé následky pro časovou linii. Když Nate, vnuk Commandera Steela, nečekaně zjišťuje, že má superschopnosti, musí překonat vnitřní nejistotu a najít v sobě hrdinu. Legendy se utkají s nepřáteli z minulosti i současnosti a pokusí se zachránit svět před novou a nebezpečnou hrozbou.

Diskuze /1

lukas14

uz sa tesim!

19.8.2016 | 22:46:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E02: Freakshow

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV x264-LOL

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás