Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Tvůrci už nyní plánují čtvrtou řadu a počítají s ní

Tvůrci už nyní plánují čtvrtou řadu a počítají s ní

Třetí sezóna je akorát přesně ve své polovině, stanice CW zatím neobnovila seriál pro další řadu, ale tvůrci s ní už více méně počítají. Sledovanost a ratingy jsou uspokojivé, proto není důvod neplánovat příběh další sezóny. Jste rádi, že tu s námi Legendy nejspíše budou i další řadu?

48 0
17.12.2017

Seriál Legends of Tomorrow měl být původně jednorázovým seriálem, který byl příliš nákladný a měl tak skončit po první sezóně. Plány se ale časem mění a dnes je tu s námi již třetí sezóna. Minulý rok se mluvilo, že třetí řada by mohla být poslední, ale zdá se, že tvůrci znovu přehodnotili svá stanoviska, protože už nyní mají plány pro sezónu příští.

(Některé epizody byly v nové řadě opravdu nápadité. Foto: CW)


Seriál je stále úspěšný, sledovanost se pohybuje okolo 1,5 milionů diváků, což je pro stanici CW stále úspěch. Ani ratingy nejsou špatné. I když čtvrtá sezóna nebyla oficiálně potvrzena, Marc Guggenheim se nechal slyšet, že s tím prakticky celý tvůrčí tým počítá. A bere to za hotovou věc, proto není divu, že se už nyní přemýšlí, jakým směrem se vydá seriál v příštím roce.

Spekulanti, kteří mají stále zafixované, že třetí řada bude poslední, můžou na toto původní stanovisko tvůrců pomalu zapomenout. S největší pravděpodobností se s Legendami setkáme i příští rok. A vlastně tomu nahrávají i poslední informace. Údajně bychom se měli dočkat právě v posledních dílech třetí řady nového Firestorma. A proč představovat novou postavu, kdyby seriál končil? Legendy tu s námi s největší pravděpodobností ještě chvilku pobudou.

Uvítali byste případnou čtvrtou řadu?

Diskuze /12

Lex Luthor

Jsem rád, že u Legend zůstaneme aktuálně můj nejoblíbenější seriál v Arrowverse

#2 CoRnDuCK
17.12.2017 | 17:32:57
CoRnDuCK

#1 Lex Luthor: Souhlasím. 3. série vede!

17.12.2017 | 17:48:45
Stardos

Doufám, že tým přejde velkou změnou :D Akorát nechat Sáru, Zari a Jaxe. A celkově to povyměňovat. Určitě by bylo super si připravit článek o postavách, které by mohli být v týmu ve čtvrté řadě :D

#5 tom99 #12 Hed94
17.12.2017 | 17:49:26
pikaia

Jo jsem. Legendy jsou u mě na prvním místě s Arrowverse

17.12.2017 | 19:33:32
tom99

#3 Stardos: Jo, jenže znáš CW. Ti nakonec nikdy nevymění celý tým. Herce mají rádi a to si zkrátka nedovolí, tak by takový článek asi moc neměl smysl :-)

#7 Stardos
webmaster
17.12.2017 | 21:26:00
Džoworka

no hlavně ať tam vydrží Constantine co nejdéle :)

17.12.2017 | 21:42:46
Stardos

#5 tom99: Bohužel no :/

17.12.2017 | 22:12:45
Ostberg

nejlepší DC Seriál, za ty roky porazil i mého oblíbence Flashe, první řada mě hodně bavila ale po ní jsem nevěděl co očekávat a co tvůrci vymyslí ale poradili si naprosto bravurně, přivedli zajímavé a zábavné postavy a třetí řada to opravdu velmi slušně rozjeli. Ani mi nevadí to, že z toho kolikrát udělají pomalu komedii, tím je taky ten seriál jedinečný. Velká radost :)

17.12.2017 | 23:19:14
Avern

Samozrejme ze jsem rad.. legendy jsou super… :-)

18.12.2017 | 9:23:18
Fifipek

No četl jsem, že se mají se Supergirl střídat o vysílací čas :/

#11 antty
18.12.2017 | 22:17:36
antty

#10 Fifipek: nevím, jak se situace vyvíjí – fanouškové se samozřejmě pustili do peticí, nevím, jestli k tomu někdo přihlídne. taky se mi nechce čekat na pokračování tak dlouho. Nejlepší by teda opravdu bylo, aby se střídaly ob týden a držely tak krok s Flashem a Arrowem a Supergirl by si pak vzala i termín po Black Lightingovi, až bude odvysílaný.

webmaster
19.12.2017 | 10:58:15
Hed94

#3 Stardos: Sáru by měli konečně vykopat z toho týmu :) Sledovat každej díl jak sbalí každou holku co vidí je prostě děsný… dělají z ní babochlapa.

20.12.2017 | 21:12:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama