Legends of Tomorrow Ve finále řady se objeví J. R. R. Tolkien, Snart a Laurel

Ve finále řady se objeví J. R. R. Tolkien, Snart a Laurel

Ve finále řady se objeví J. R. R. Tolkien, Snart a Laurel

Pět epizod zbývá do finále druhé řady a už brzy se začne poslední epizoda natáčet. Nyní bylo odhaleno, že v závěrečném dění druhé sezóny se můžeme těšit na další známou historickou osobnost a i postavy, které se v seriálu dlouho neobjevily. Jaké bude jejich zapojení do děje v samotném finále?


21 0
26.2.2017

Letos jsme v seriálu Legends of Tomorrow poznali spoustu skutečných historických osobností. Tvůrci to vzali od Alberta Einsteina, přes krále Artuše, až po George Lucase. Ve finále řady s názvem Aruba se setkáme s J. R. R. Tolkienem, spisovatelem Pána Prstenů a Hobbita. Tolkiena bude hrát herec Jack Turner, kterého můžete znát například z filmu The 10 Year Plan.

Do finále se konečně vrátí i Leonard Snart, kterého jsme si zatím ve druhé řadě moc neužili. V poslední epizodě druhé sezóny půjde o Kopí osudu a zřejmě o možnost přepsat realitu. Damien Darhk, Malcolm Merlyn a Eobard Thawne se všichni v epizodě objeví, aby změnili své nešťastné osudy, které je jinak čekají či čekaly.


Kdo na sebe upoutává pozornost, je především Laurel Lance, která se objeví ve finále. Existuje tak skutečně šance, že Saře se podaří pomocí Kopí osudu přepsat realitu a zachránit svou sestru před smrtí? Zvrátí svůj osud i Leonard Snart a přidá se k týmu ve třetí sezóně jako hlavní aktér? A co tým Legie zkázky, čeká nás jejich zánik, nebo i oni všichni změní svůj osud? Na to si musíme počkat do finále. Do komentářů nám napište, jak si myslíte, že finále podle vás dopadne.

Diskuze /13

Lex Luthor

Mohli by přepsat realitu, aby se tak mohlo změnit dění ve Flashovi, vrátit ho na starou kolej jako když byl v první sérii, Arrow zatím jde. Legendy by pak po přepsání reality měli pozměněnou pamět a nepamatovali by si to, Thawn, Dark a Merlyn by se pak v plné síle mohli vrátit do Arrow a Flash kde by pak mohli zatápět svým původním sokům.

#2 Lynth
26.2.2017 | 18:15:00
Lynth

#1 Lex Luthor: Darkha už ne prosím, je tak hrozně nesympatický …

#9 antty
26.2.2017 | 18:44:37
hmyzovrah

doufam ze legie zkazy udela svemu jmenu cest a tu bandu samponu zcela vymazou, pak serial pod novym jmenem Legie Zkazy, bude jen nicit, masakrovat a zotrocovat obyvatelstvo teto nanicovate planety jmenem zeme!

26.2.2017 | 18:46:57
Miss_Electra

Či je Laurel mŕtva alebo nie mi je zatiaľ jedno, v Arrow na tom nie som aktuálne, takže na obrazovku ešte kričať nebudem. No bolo by zaujímavé, ak by niekto z Legends použil Kopí, Legion .. No neviem, napadá mi klasická hádka o to, kto ako prvý Kopí použije, a potom by to zachránili Legends :D A už iba Happy End :D

26.2.2017 | 18:53:22
Stardos

Malcolm to Kopí použít musí, Tommy aka Prometheus musí být udělaný přes Kopí

26.2.2017 | 19:01:36
WolverineCzE

Podle mně je promeheus ta Susan když je podezřela a navíc ví o Oliverovi že byl v Rusku a že je Green Arrow.

27.2.2017 | 7:28:54
scottt1

Susan to urcite neni.

27.2.2017 | 10:40:05
Kaschi_CZE

sem jediny koho zaujal nazev epizody?

27.2.2017 | 21:43:56
antty

#2 Lynth: v legendách mi nevadí, v Arrowovi se ale choval divně. A vůbec se mi ten koncept HIVE + magie nelíbil – když chtěli ve čtvrté řadě Arrowa magii, tak měli přidat další postavu, takhle to tam nedávalo smysl. Z LoD mi teď naopak celkem vadí Malcolm.

28.2.2017 | 12:24:28
antty

jinak logicky – je jedno co se ve finále stane s Malcolmem (sebrali ho z přítomnosti) a reverse flashem (je to speedster, takže nevím, jak autoři řeší časové paradoxy kolem něho), ale Damien se musí vrátit do své minulosti a pokud možno všechno zapomenout, jinak by se čtvrtá řada Arrowa nestala.

28.2.2017 | 12:40:51
Ostberg

mám potvrzeno, že Merlyn a Darhk se objeví už pouze v příští epizodě, asi prohrají a jediný kdo unikne bude Eobard Thawne

1.3.2017 | 21:31:41
88

tak snad se z toho nevyklube stejná blbost jako s Georgem Lucasem…

2.3.2017 | 9:32:09
HOUND

SPOLIER ALERT! Prometheus je jak už trailer na dalsí díl arrow ukatuje Adrian Chase takže tommy-malcolm teorie ne e..

2.3.2017 | 9:58:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E02: Freakshow

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV x264-LOL

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás