Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: Ouroboros

  S02E01: Ouroboros

  Loki uvízl v čase a je si vědom hrozby od Toho, který zbývá. Snaží se varovat Mobiuse, který se ovšem nikdy s takovým problémem nesetkal. Oba vyrazí do servisního oddělení za OB, jenž si následně uvědomuje, že celé TVA je v nebezpečí a musí okamžitě jednat.

  5.10.2023
  48 minut
 • S02E02: Breaking Brad

  S02E02: Breaking Brad

  Loki a Mobius se vydávají po stopách zběhlého lovce Brada, který začal žít úplně jiný život, jenž se mu extrémně zalíbil. Brad by měl vědět, kde se nachází Sylvie, jenže informaci jen tak nepustí. Loki a Mobius tak provedou výslech, při kterém oba narazí. Brad není žádným nováčkem.

  12.10.2023
  52 minut
 • S02E03: 1893

  S02E03: 1893

  Loki a Mobius vyrážejí do roku 1893, kde by se měla nacházet Ravonna Renslayer. Ta se skutečně v dané době nachází a společně s Miss Minutes vyhledají Victora Timelyho. Ravonna mu postrčí manuál TVA, čímž dá koloběhu sled událostí, které povedou k zamotané časové smyčce.

  19.10.2023
  56 minut
 • S02E04: Heart of the TVA

  S02E04: Heart of the TVA

  Ravonna Renslayer se dozvídá o své minulosti. Následně se vypraví do TVA, aby společnost plně převzala. Loki a Mobius dovedou Victora k OB a Caseymu, aby zachránili celou společnost. Loki se dostává do bodu, ve kterém už jednou byl, a musí učinit těžké rozhodnutí.

  26.10.2023
  51 minut
 • S02E05: Science/Fiction

  S02E05: Science/Fiction

  Loki se snaží zorientovat, co se právě stalo, ale začíná opět přeskakovat v čase. Naštěstí se vždy objeví v blízkosti svých bývalých přátel, kteří si na něj ovšem nevzpomínají. Poznáváme tak utajovanou minulost OB, Mobia, Caseyho a B-15. Vzpomenou si ale na Lokiho včas?

  2.11.2023
  47 minut
 • S02E06: Glorious Purpose

  S02E06: Glorious Purpose

  Loki se naučil kontrolovat časové skluzy. A nyní se pokusí předejít katastrofě a zničení TVA. Je ochotný se v čase vrátit tolikrát, kolikrát jen bude třeba. Loki se tak vydává na spletitou jízdu časem, kdy hraje o každou sekundu. Co když je ale osud nevyhnutelný a on nemá TVA zachránit?

  9.11.2023
  59 minut

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama