Lost (Ztraceni) Lost skončil, na co se dívat dál?

Lost skončil, na co se dívat dál?

Lost skončil, na co se dívat dál?
Seriál Lost už pěkných pár měsíců po klinické smrti, ale návštěvnost webu se překvapivě drží ještě docela vysoko :) Pro všechny, kdo vytrvali, nemáme moc dalších zpráv, proto přijměte alespoň malé pozvání na novou seriálovou sezónu, která se v těchto týdnech za mořem otevírá. Mezi některými tipy možná najdete nové favority k sledování.
  • Z novinek se podle prvních popisů hodí asi nejvíce seriál The Event, kde mladý muž odhalí při pátrání po svém zmizelé přítelkyni největší konspiraci v historii USA.
  • Své želízko v ohni bude mít letos i J.J.Abrams, tvůrce Lostu, ale v Undercovers zdá se zapomeňte na Lost a myslete více na film Pán a paní Smithovi nebo Abramsův předchozí hit, seriál Alias, protože se soustředí na dvojici agentů-manželů a jejich akce po celém světě.
  • V nových seriálech se s herci z Lostu v hlavních rolích nesetkáte, jedinou výjimkou je překvapivě Daniel Dae-Kim, který si zahraje jednoho z pětice vyšetřovatelů v novém kriminálním seriálu Hawaii-Five-O. Už název napovídá, kde se seriál odehrává (a natáčí).
  • Letošní sezóna jinak přeje novým sitcomům, Better With You bude něco pro fanoušky Přátel, Mike and Molly potěší všechny, kdo si možná kdysi oblíbili Roseanne, Outsourced je zase něco pro fanoušky Office, Raising Hope s sebou doufejme přivane ducha My Name is Earl a v očekávání jsme nad seriálem s všeříkajícím názvem Shit My Dad Says.
  • Do klasické hodinové délky se roztáhnou i další komedie/drama – Lonestar (o sukničkáři žijícím dvěma životy) či Running Wilde (o vztahu ropného miliardáře a chudé ekoložky). Originálně podle popisu vypadá No Ordinary Family, kde obyčejná rodinka získá superschopnosti.
  • V dramatech se letos novinky prakticky soustředí jen na krimi, máme tu drama z policejní rodiny (Blue Bloods), z policejní jednotky (Detroit 187), z prostředí amerických šerifů (Chase), ze soudní síně (Whole Truth) či z právnické praxe (Outlaw). Velké ambice si dává Nikita (ano, podle původního francouzského filmu).
  • Pro mladší ročníky tu také něco máme – teenagerské „drama“ Hellcats (o roztleskávač­kách) či docu-drama My Generation.
  • Zřejmě nejočekávanějším seriálem podzimu je ale Boardwalk Empire, minisérie z produkce HBO, za kterou stojí Martin Scorsese a tvůrci Rodiny Sopránů.
  • Rychle projeďme ty seriály, které letos pokračují a patří k těm nejlepším – House (7. Sezóna), How I Met Your Mother (6. Sezóna), Weeds (6. Sezóna), Big Bang Theory (4. Sezóna), Fringe (3. Sezóna), The Simpsons (22. Sezóna!), Dexter (5. Sezóna), V (2. Sezóna) či Californication (4. Sezóna), na poslední dva si ale budeme muset ještě pár týdnů (či měsíců počkat).
  • Naopak letošní jaro bylo poslední pro seriály jako 24, Flashforward, Heroes, Scrubs a samozřejmě Lost.
Kompletní přehled novinek, vysílání a ultimativní rozvrh a recenzí najdete na vylepšené Edně.
0 0
21.9.2010

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři