Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Gault

Gault

Kapitán lodi Kahana.

Sezóny 1
2008 - 2008

Známá fakta

Gault je kapitánem lodi Kahana.

(Gault byl jedním z mála, který se k trosečníkům choval dobře. Foto: ABC)

Na ostrově

Na jeho posádce mu velmi záleží, přesto nechává Reginu spáchat sebevraždu. Sayidovi a Desmondovi prozrazuje, pro koho pracuje a ukazuje jim černou skříňku z letu 815. Sayid mu také prozradí totožnost Kevina Johnsona, který není ten, za koho se vydával. I když je Gault kapitánem lodi, zřejmě neví vše, co se tu děje, hlavně ohledně Keamyho. Gault dává Sayidovi člun na převezení trosečníků na loď, vzápětí se snaží zastavit Keamyho, ten ho ale zabíjí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama