Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Martin Keamy

Martin Keamy

Tvrdý velitel žoldáků, který byl poslán na ostrov.

Sezóny 2
2008 - 2010

Známá fakta

Keamy sloužil jako seržant v americké armádě (1996–2001), později pracoval pro několik žoldáckých skupin, které nejčastěji operovali v Ugandě.

(Keamy pracoval pro Widmorea. Foto: ABC)

Na ostrově

Keamy se připojil k posádce na Fidži, se kterou společně plul až k ostrovu. Vypadá to, že Keamy má své vlastní rozkazy od Widmorea, které musí splnit. Tvrdě vystupuje proti Sayidovi a Desmondovi. Keamy také vede tým vojáků, který má za úkol najít Bena a zabít všechny lidi na ostrově. Jeho brutalita se ukáže na Karlovi, Rousseau a později na popravení Alex.

Keamy a jeho tým přežívají útok Monstra a vracejí se zpátky na loď. Keamy bere věci do svých rukou: zbije Michaela, zabíjí kapitána a vrací se na ostrov zabít všechny trosečníky. Během konfrontace ho nejdříve postřelí Richard, a pak ho následně zabíjí Ben. Má ale na své paži připoutanou vysílačku, která aktivuje bombu na lodi, a když zemře, loď vybuchne.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hoonza99

Umí vařit dobrý vejce:)

4.2.2014 | 19:43:33
yxcvbnm

Můj oblíbenej padouch…

29.1.2014 | 14:14:17

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama