Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Karl Martin

Karl Martin

Nepříliš spolehlivý člen Druhých.

Sezóny 2
2006 - 2008

Známá fakta

Karl sice patří mezi Druhé, ale zřejmě není pro ně příliš spolehlivý. Již několikrát jsme viděli, že Druzí v něj nemají příliš velkou důvěru. Karl také chodí s Alex.

(Karl chodil s Alex. Foto: ABC)

Na ostrově

Karl vynalezl rentgen, který odhalil Benův nádor. Byl také nastrčen do klece vedle Sawyera a měl hrát „dalšího vězně“. To bylo ale jen jako, skutečného vězně hrál, až když ho prchající Sawyer a Kate zachránili z místnosti, kde mu Druzí vymývali mozek. Výměnou za jeho záchranu jim Alex ukázala cestu z druhého ostrova. Karl mohl odplout s nimi, Alex zůstala. Po přistání na původním ostrově Karl zmizel a objevil se až v okamžiku, kdy Druzí opustili svoji vesnici a vydali se do džungle. Stranou se jich tajně držel a poté se vydal varovat přeživší o dřívějším útoku Druhých. Po rozdělení jde s Alex k Lockeovi, na pozdější výpravě k chrámu je ale zastřelen.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama