Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Mikhail Bakunin

Mikhail Bakunin

Člen Druhých, který se původně vydával za pracovníka Dharmy.

Sezóny 2
2006 - 2010

Známá fakta

Mikhail se narodil v bývalém Sovětském svazu, jako mladý sloužil v armádě, bojoval dokonce v Afghánistánu. Po rozpadu SSSR z armády odešel a přihlásil se na inzerát slibující „záchranu světa“. Poté se dostal až na ostrov. Nosí pásku přes pravé oko, důvod není známý.

(Nikdo neví, jak Mikhail přišel ke svému zranění. Foto: ABC)

Na ostrově

Sloužil v komunikační stanici Flame, kde měl na starost spojení s vnějším světem. Už v den havárie letu 815 začal sbírat informace o cestujících. Přeživší nejdříve viděli Mikhaila na monitoru ve stanici Pearl, osobně se s ním setkal Sayid, Locke a Kate při objevení Flame.

Mikhail se vydával za člena Dharmy, který nemá nic společného s Druhými, ale jeho lest byla odhalena a byl zajat. Locke ho následně strčil do ochranného sonického plotu. Mikhail ale zásah přežil a než se vrátil zpět k Druhým, stačil ještě narazit na výpravu zachraňující Naomi. Byl také v podvodní stanici, kde řešil příchod Charlieho a byl opět střelen. Umírá teprve, až když chce granátem zatopit celou stanici.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe II Dragon

V seriály sa sním stretneme len pár krát a väčšinou nič dobré nespraví.

29.2.2012 | 23:31:52

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama