Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Naomi Dorrit

Naomi Dorrit

Členka žoldáků poslaná Widmorem, která se vydává za někoho jiného.

Sezóny 3
2007 - 2009

Známá fakta

Byla rekrutována Matthewem Abaddonem, aby vedla operaci, ačkoliv sama pochybovala nad složením týmu. Zřejmě netušila, že na koordinacích akce objeví ostrov, navíc s lidmi z letu 815.

(Naomi se ocitla na ostrově z důvodů, které trosečníkům neprozradila. Foto: ABC)

Na ostrově

Naomi byla na ostrov vypuštěna z helikoptéry z kapsle, při dopadu se zranila. Pomohl jí až Mikhail, ačkoliv ji jako první našli Desmond, Jin, Hurley a Charlie. Vydávala se za osobu, kterou vyslala Penelope a snažila se spojit pomocí svého satelitního telefonu s ostatními.

To se podařilo, až když bylo uvolněno blokování ze stanice Zrcadlo, ale když se spojení podařilo navázat, byla Naomi téměř zabita Lockem vrženou kudlou. Podařilo se jí nenápadně zmizet a když se po její stopě vydala Kate, stačila jí ještě těsně před svojí smrtí vzít telefon a varovat tajným signálem ostatní.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama