Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Pierre Chang

Pierre Chang

Záhadný muž z instruktážních videí.

Sezóny 5
2005 - 2010

Známá fakta

Postava z instruktážních filmů Dharmy měla několik jmen. Nejdříve šlo o Marvina Candlea, posléze o Marka Wickmunda nebo Edgara Halliwaxe. Později bylo prozrazeno, že jeho skutečné jméno je Pierre Chang. V některých videích se objevuje buď bez ruky nebo s umělou rukou. Není známo, co to znamená. Jeho pozdější osud kromě účinkování v klipech také není znám.

(Trvalo dlouho, než diváci viděli Changa „naživo“. Foto: ABC)

Na ostrově

Chang měl ženu a dítě – jeho synem je Miles Straume. Chang podle všeho patřil mezi nejzasvěcenější odborníky Dharmy. Právě on je přivolán do podzemí stanice Orchid, když při stavbě nastanou problémy a dělníci objeví v jeskyni „časové“ kolo. Když se na ostrov vrátí Daniel Faraday s informacemi o blížící se katastrofě, vyhledá právě Changa. Ten Danielovi ale neuvěří a odmítne dát rozkaz k evakuaci ostrova i k zastavení prací na stanici Swan.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe II Dragon

Snáď jediná normálna postava v Dharmskej iniciatíve.Bol celkom v pohode.

29.2.2012 | 23:18:02

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama