Ms. Marvel
65/100 - 56×

Ms. Marvel

Kamala Khan je muslimská superhrdinka, která díky svým schopnostem dokáže měnit svou podobu. Není však schopná se natahovat jen do šířky a výšky, ale je zároveň schopna se razantně zmenšovat a zvětšovat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Iman Vellani (Kamala Khan), Matt Lintz (Bruno Carreli), Zenobia Shroff (Muneeba Khan), Mohan Kapur (Yusuf Khan), Rish Shah (Kamran), Saagar Shaikh (Aamir Khan), Yasmeen Fletcher (Nakia Bahadir), Laurel Marsden (Zoe Zimmer), Travina Springer (Tyesha Hillman), Alysia Reiner (Sadie Deever)

Aquaman za méně než dva týdny poráží týmovku Marvels

Aquaman za méně než dva týdny poráží týmovku Marvels

Boj tonoucích je vlastně u konce. Druhý Aquaman se musel potýkat s rozsáhlými přetáčkami, průměrnými recenzemi, problémovou Amber Heard a končícím DCEU. Přesto to stačilo a film porazil týmovku Marvels už za týden a půl. Na bouchání šampaňského to ale není.

7 1
1.1.2024

Tak nakonec boj byl poměrně rychlý a už v Novém roce Aquaman poráží holky z týmu Marvels. Je to ale řádný důvod k úspěchu? Zdá se, že určitě ne. Snímek Aquaman and the Lost Kingdom na domácí půdě utržil 84 milionů dolarů. Na stejném čísle se zastavila i týmovka Marvels, jen Aquaman ji stihl za týden a půl. Pomyslný boj na americké půdě tak vyhrál vodní obojživelník.

(Aquaman za méně než dva týdny poráží týmovku Marvels. Foto: Disney)

Ve světě je situace o trochu radostnější, přesto ne ideální. Tam pán moří a oceánů ukořistil 173 milionů dolarů, zatímco Marvels mají jen 121 milionů dolarů. Dobrá zpráva je, že Aquaman dokáže přitáhnout alespoň diváky ve světě. Ostatně podíl zahraničních tržeb na celkových je v případě Arthura Curryho ve výši 67%, což je poměrně vysoké číslo, většinou se pohybuje něco málo nad 50%.

Celosvětově tak film Aquaman and the Lost Kingdom utržil 258 milionů dolarů (Marvels: 205 milionů dolarů). Tento pomyslný souboj tedy již nyní vyhrálo DC. Důvod k radosti to ale není. Miliardová jednička je stále daleko a k té se druhý Aquaman ani zdaleka nepřiblíží. Přesto se film může stát jakousi povánoční trvalkou a v lednu ještě těch pár milionů přihodit. Už teď je jasné, že film minimálně překoná Flashe z roku 2023 (tržby 270 milionů dolarů). Optimista by řekl, že film může skončit někde u 400 milionové hranici, což by za daných okolností byl vlastně úspěch, ale to se nejspíše nestane.

Zdroj: BoxOfficeMojo.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinky

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Divácký nezájem o Marvels pokračuje, doma neutrží ani 100 milionů dolarů

Došlo ve třetím týdnu ke zázračnému spasení filmu Marvels? Bohužel ne. Kde jsou ty roje diváků, kteří hltali každou komiksovku před pandemií? Tady je krásně vidět, jak moc se svět za poslední čtyři roky změnil. Divák už nepotřebuje vidět vše a už vůbec ne špatný film.

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Iman Vellani: Výsledky z kin mě nesvazují, to je problém Boba Igera

Film The Marvels se v kinech utápí a utápí. Studio Disney si musí udělat interní analýzu, aby vyhodnotilo, proč je divácký zájem o film tak malý. Strachovat by se měli i herci. Iman Vellani má ale na to jiný názor, od tržeb z kin dává ruce pryč a ukazuje, za kým to jde.

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama