S21E07: A Thousand Yards

S21E07: A Thousand Yards

NCIS se stane cílem útoku tajemného nepřítele z minulosti. A Vance se snaží napravit vztah se svým odcizeným synem tím, že mu pokusí vysvětlit, proč se navzdory přetrvávajícímu nebezpečí jeho práce stále rozhodl zůstat u NCIS.

16.4.2024
6 710 000
43 minut

Základní info:

Režie: Diana Valentine
Scénář: Christopher J. Waild
Herci: Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Katrina Law (Jessica Knightová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), Gary Cole (Alden Parker), Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Spence Moore II (Jared Vance), T.J. Thyne (Fletcher Voss), Shelby Flannery (Lindsey Wexlerová), J. Claude Deering (Curtis Hubley), Jeremy John Wells (agent William Baer ml.) a Joe Spano (Tobias Fornell), … 

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama