Obi-Wan Kenobi
66/100 - 84×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva Sevander), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)

Souboj generací: Pojďme si vychutnat souboje mezi Vaderem a Obi-Wanem za pochodu Duel of the Fates

Souboj generací: Pojďme si vychutnat souboje mezi Vaderem a Obi-Wanem za pochodu Duel of the Fates

Každý souboj mezi Darth Vaderem a Obi-Wanem Kenobim má něco do sebe. Teď tu máe krásné video, které míchá všechny jejich souboje dohromady, hledá mezi nimi paralely a to vše za legendární sklady Duel of the Fates od Johna Williamse. Jaký z toho máte pocit nyní?

15 3
30.6.2022

Thumbnail Play icon

Zdroj: Disney+

Diskuze /4

Berserkr666

Taková VYKRÁDAČKA s velkým V. :-D Na co vymyslet hustý kulervoucí scény, když můžeš odkazovat na Lucasovský SW a hrát na sentiment. Jen je nekoukatelný, jak tam stříhají minulost každých 10 sekund. Co vám ty SW udělaly? Musím si pustit souboj od poloamatérů FXitinPost, abych se zbavil tý odporný pachuti.

#2 Camaris
30.6.2022 | 22:08:45
Camaris

#1 Berserkr666: Přesně.

30.6.2022 | 22:25:11
xube

Čo si budeme hovoriť… tie z nových sa absolutne nechytajú. Hoc by pritom po sebe hádzali neviem čo, prepaly z mečov sú výraznejšie ako samotné postavy… ale Lucas aj s tímom vedel ako na to. Disney a jeho elita ani tak moc nie. Zrejme daň za seriálovú kultúru.

1.7.2022 | 0:47:14
Harper66

S tou hudbou to byl fakt pruser, nechapu proc do serialu nedali imperial march a duel of the fates. Hudba co delala ta zenska se vubec nechyta na Johna Williamse!

1.7.2022 | 3:24:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Na každé postavě ve Star Wars záleží. Už na tom si tehdy potrpěl i George Lucas, který dával naprosto vedlejším postavám jména a dokonce celé příběhy. Naštěstí v této tradici pokračuje i studio Disney, který dává pěkný background bezdomoveckému klonovi z Daiyu.

Novinky

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor stoprocentně nemá zapotřebí se do role Obi-Wana Kenobiho vracet, přesto o to stojí on sám. Do role je zapálený a hned po poslední klapce pospíchal za režisérkou celého projektu a sděloval ji své nápady na případnou druhou sérii, o kterou by velice stál.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama